emzirme atletı veye sutyeni?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve bersu_791 tarafından 24 Aralık 2009 başlatılmıştır.

24 Aralık 2009
    Konu Sahibi : bersu_791
  1. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    emzirme atletı kullanan varmı dogum cantamı hazırlıyorum emzırme atletı almak ıstıyorum kullanana arkadaslara bır sorum olcaktı suan 33 haftalık hamıleyım ve suankı kullandıgım sutyen olçüm 90 beden sızce daha buyurmu almak için daha bekleyımmı veya bır beden buyukmu alayım veen önemliside modelı kruvuze veya klasık yanı normal sutyen modelı olanlarvar sızce hangısı daha kullanıslı olur ılk hamılelıgım oldugu için acemıyım lutfen yardım edın.

2. 24 Aralık 2009
  3. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben normal emzirme sütyeni almıştım altınyıldızdan
    ama kullanmıyorum birkaç gün taktım sütüm azaldı..

4. 24 Aralık 2009
  5. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    3 ay önce doğum yaptım canım ben doğumdan önce çok şey aldım
    bak emzirme sütyeni hiçbişeye yaramıyor bence normal sütyenle aynı görevi görüyor hiç gerek yok ben hiç kullanmıyorum
    emzirme atleti ise inanılmaz kullanışlı,ben denemek için 1 tane almıştım sonra birkaç tane daha aldım çok ama çok kullanışlı gerçekten,şimdi hep onu kullanıyorum,kesinlikle tavsiye ederim,
    ne güzel hem sütyen hem atlet çok rahat

6. 24 Aralık 2009
  7. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben de emzirme atleti aldım sütyen konusunda bende kararsızım.ama sanırım bir tane alıcam.

8. 24 Aralık 2009
  9. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    emzirme sütyeni kullanıyorum. memnunum. ileride göğüs sarkmaları olmamaıs için faydalı.

10. 25 Aralık 2009
  11. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    canım emzirme sütyeninin diğer sütyenlerden farkı yokki,ben birkaç tane almıştım şimdi hiç kullanmıyorum,emzirme atletinin üst kısmıda zaten sütyen gibi sarkma olmuyor
    tabi herkesin zavki farklıdır..

vallahi sonucta ne giyersen giy ben ev dışında hiç bi yerde bebeğimi rahat emziremiyorumm..

12. 25 Aralık 2009
  13. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bence ikiide değil ben ikisininide aldım ama kullanmıyorum bildiğimiz penye sütyen aldım pazardan hemde çok ucuz 3 tl ve çok kullanışlı

14. 25 Aralık 2009
  15. Dike

Dike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    86
    emzirme atleti 1 tane al bence çünkü belini de sıcak tutuyor. bence3 çok kullanışlı. emzirme sütyeni sakın pahalı alma çünkü 12-13 milyonluklar da aynı işi görüyor.şuanki bedenini al bence zaten esnek oluyor.ve seherjik'in dediği doğru ben emzirme sütyeninin mandalını açmadan üstten direk göğsü çıkarıyorum yani normal penye sütyen de alsam olurmuş. 1er tane al memnun kalırsan yine alırsın. hastane çıkışı için kimse söylemiyor ama üzüm veya kayısı vs kompostosu yap ve al yanına mutlaka, sıvı alman gerekiyor ve sütünü arttıyor.

klaros35 bunu beğendi.
  16. 26 Aralık 2009
  17. ogretmenim

ogretmenim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kesinlikle emzirme badisi atletle belim aliliyor benim.badi cok iyi oluyor her zamna alttan kapamasamda iyi optuyor belimi.amlum gaz olmasın diye korumamız lazim kendimizi.36 da alin diye okumustum bir yerde.ben zaten 35 te dogum yaptim.ama bir beden buyuk almak daha iyi bence.dar olmasına herek yok.benim bedenime gore aldigim dar geldi rahat edemedim

18. 26 Aralık 2009
  19. sedaesila

sedaesila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle haklısın bana hediye gelmişti ilk başlarda takıp çıkarmaya başladım emzirme sütyenini sonra baktım açmadan kullanmak daha kolay :KK46: hala böyle kullanıyoum kesinlikle bez sütyen en mantıklısı . emzirme atleti kullanmadım hep alttan çıtçıtlı atletlerimi kullandım çok memnun kaldım