Emzirme-Emzirememe

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve DryaSzr tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : DryaSzr
  1. DryaSzr

DryaSzr Edeple gelen lütufla gider Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar 1 sorum olacak.
    :ecrin_bebek:bebeklerimizi sık sık emzirmemiz gerekiyor bunu hepimiz biliyoruz fakat bebekler doğumdan sonra uzun süre uyku ile geçiriyorlar vakitlerini diyelim ki 2 saat aryla emziriyorsunuz fakat o sırada bebiş uyuyor ne yapıyorsunuz uyandırıyor musunuz yoksa sütünüzü sağıp göğüslerin tekrar sütle dolmasını mı bekliyorsunuz? ben bu sorunu daha önceki hamileliklerimde yaşadım
    doğumdan haftalar sonra bebeğimin uyuduğu zamanlar süt akıyordu boşa. pompa ile boşaltmayı denerdim bu sefer de ne oldu ise süt bittiii gitttiiii.... :sinifsinif:

2. 28 Temmuz 2010
  3. capellas

capellas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bebeğin ya burnunu hafifçe sıkıp ya da topuğuna minik minik vurup uyandırıyorsun bebeği ve emziriyorsun bütün doğum yapanlarda bunu gördüm doktor tavsiyesiyle yapılan şeyler bunlarda

4. 28 Temmuz 2010
  5. DryaSzr

DryaSzr Edeple gelen lütufla gider Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    peki en ideali ne kadar bir zaman diliminde olmalı yani ben hissederdim göğüslerim gerilir süt dolmaya başlardı ama bebek uyuduğu için beklerdim uyansın ,.görüyomusun bilmeden kendim kaçırdım sütleri.:ecrin_bebek::ecrin_bebek: