Emzirme sütyeni ile ilgili tecrübelerinizzzz

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve şeker kız kendi tarafından 10 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : şeker kız kendi
  1. Emzirme sütyeni ile ilgili tecrübelerinizi alalım şeker annişler.

Benim bir tek sütyenim eksik :teytey:

Ama nasıl birşey alacağıma karar veremedim.
    Şimdi en çok okuduğum şeyler arasında, destek için tel koyuyorlar ya, ay gelmedi adı aklıma...ondan olmayacak...

Boyutunu merak ediyorum, doğumdan sonra süt de gelince kaç beben büyüyebiliyor sütyen ölçüsü?? Gözlemleriniz ne?

2. 10 Temmuz 2008
  3. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben aldım cok kullanışlı ve rahat canım boyutuda 1 beden büyük al derim..

4. 10 Temmuz 2008
  5. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bence teninkini al gayet güzel bi beden büyüğünü al bencede

6. 10 Temmuz 2008
  7. kardelenn35

kardelenn35 bebeğim iyiki doğdun ... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende aldm canm 2 tane aldm ben bri 85 biri 90 doğm da sanrm daha da bycekler süt dolcak ya:) com markalı aldm ben ....

8. 10 Temmuz 2008
  9. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende çok memnunum emzirme sütyeninden.üstelik pratik oluyor. bir de benim tavsiyem göğüs pedi de al. ben atlamıştım ve çok ihtiyacım olmuştu. gamyoncuiremsu

10. 10 Temmuz 2008
  11. asiyansari

asiyansari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende iki tane aldım.ama hem pahalı hemde kullanımında diğer normal desteksiz sütyenlerden bir farkı yok inan.sadece çıtçıtıyla göğüs ucundan açılan bir yeri var.ama ben hiç kullanmıyorum.normal şekilde sütyenin hepsini sıyırıyorum.ilk zamanlarda özellikle bebek ağlarken çıtçıt aç kapa gibi şeylerle uğraşmaya vakit olmuyor.şimdiki tecrübem olsa normal sütyen alırdım.ama göğüs pedi lazım.özellikle dışarı çıkarken..yani verdiğim paraya acıyorum..

12. 10 Temmuz 2008
  13. Begum84

Begum84 KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben mothercare in emzirme sütyenini aldım. sana tavsiyem kesinlikle alman çünkü normal sütyenle olmuyor bence... Mothercare den çok memnun kaldım.Eğer anadolu yakasına geçiyorsan mothercare in outlet mağazası var kozyatağında. ordan uygun fiyata alabilirsin. önce iki tane al birini giyer birini yıkarsın ve 1 beden büyük al. daha sonra göğüsler küçülüyor zaten ozaman daha ufak beden alırsın.

14. 10 Temmuz 2008
  15. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    ben alma derim ben de özenip almıştım hiç kullanışlı değil ayrıca ben mememi komple açıyorum emzirirken bebeğim dokunuyor emerken bu sutyenlerde sadece göğüs ucun açıkta kalıyor gerisi kapalı çok sinir bişey yani anlayacağın

16. 10 Temmuz 2008
  17. talu

talu bal böceği :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben aldım cok da memnunum cunkı dısarda yada bı yere gıttıgınde ole gogsunun tamamını cıkaramıyosun en azından ben cıkaramıyorum ,cok buyuk rahatlık tavsıye ederım ,1 beden buyuk alman yeterlı tatlım

18. 10 Temmuz 2008
  19. zullall

zullall Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    457
    Ödül Puanları:
    93
    ben de hamileliğimin son haftasında aldım. kesinlikle gerekli birşey.
    hamilelikte kullandığın bedenin göğüs kupu bir beden büyük olanı işini görür. sırt kısmı değişmeyecek.
    ben marks&spencer dan aldım. bir pakette iki tane oluyor. be çok araştırmıştım. birini yıkar diğerini giyersin. diğer emzirme sütyenleri gibi sadece ucu açıkta bırakmıyo, yukarıdan komple açılıyor, bebeğin tene teması çok önemli, madem araştırıyosun bu konuyu atlama bence. yine askıları kalın olan sütyen buluran göğüs ağırlığı sırta çok binmez. benimkiler normal, ağırlık yapıyor malesef. bunun dışında ben memnunum.