Emzırme ve kılo hakkında yardım lutfen !!!

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve yego tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : yego
  1. yego

yego Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    A RKADASLAR BEBEGIM 5;5 AYLIK OLDU sadece sabahlari emziriyorum oglen ek gidalardan veriyorum her gun farkli bir besin aksamlarida mama veriyorum guzelce yiyor benim sorum bu arada biraz diyet yapiyorum diyet yapmak sutume etki edermi gouslerim diyet yapmama ragmen sutle dolu acaba bu sut bayatlarmi ?? simdiden tesekkurler

2. 5 Nisan 2010
  3. meaningless

meaningless Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    süt bayatlar mı sorusu herhalde büyüklerinizden duyduğunuz bir şey. sütün bayatlaması tamamen saçmalıktır göğsünüz sütle doluysa siz şanslı annelerdensiniz. çocuğunuz maşallah her şeyi yiyor, ek gıdalara da geçmişsiniz bundan güzeli olamaz. ne mutlu size. lütfen etrafa kulaklarınızı kapatın. rejim de yapabilirsiniz elbette zaten 6. aydan sonra süte eskisi kadar ihtiyacı olmayacak.

4. 6 Nisan 2010
  5. yego

yego Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkurler cevap icin

6. 6 Nisan 2010
  7. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Canım sütün varsa neden ek gıdalara geçtinki 6 ay anne sütü verseydin, Benimde sütüm çok 6 ay sadece anne sütü verdim hiç mama vermedim, sen neden mama veriyorsunki.

8. 7 Nisan 2010
  9. yego

yego Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cunku doktorum demisti yavas yavas ek gidalara baslayalim diye bende hazir hipp urunlerinden alip veriyorum bakalim hayirlisi

10. 9 Nisan 2010
  11. umutsuzbahar

umutsuzbahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence de sütün çoksa eğer geceleri falan emzir bencede. ne kadar çok anne sütü alırsa iyidir. yada yine sadece sabahları vermek istiyorsan da gün içinde sağıp sütünü buzlukta sakla bence. sütün azaldıkça oradan verirsin. sağki tekrar üretilsin süt. sağmadıkça ve emzirmedikçe sütün azalır.

12. 10 Nisan 2010
  13. meltemkilic

meltemkilic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    sütün çoksa niye mama veriyosun ki arkadaşım? bol bol emzir anne sütünün yerini hiç bişey tutmaz. benim kızım 9 aylık emmesinde hiç azalma olması. eğer emzirmezsen sütün azalabilir. doktor ek gıdaya başala derken öğün olarak ver dememiştir. herşeyden yavaş yavaş tattır. mama yerine de emzir.

14. 14 Nisan 2010
  15. redwoman

redwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence hazır gıdalara geçmek için o kadar acele etmemeliydi doktorun....
    bebeğin ne zaman meme isterse ver canım doya doya emsin...
    nasılsa bir gün elbet geçiyorlar hazır gıdayaguclubacismile:KK46::KK46::KK46::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek: