emzirme yastığı

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve inaysa tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : inaysa
  1. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    :CüvCüv:arkadaşlar emzirme yastığı alan varmı yada önceden kullanan sizce faydalımı bu yastık almalımıyız birde piyada bir çok çeşit emzirme yastığı var daha önce kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim

2. 1 Kasım 2008
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ben almadim cok almak istedim esim istemedi delu heruf saka saka deli degil de bazen var :KK70:
    ama alcam aylik gelsin hop dedim mi alcam vallaha cok ise yariyor diyo tanidiklarim konustuklarim
    emzirince rahat oluyormus bakalim alip deniycem

4. 1 Kasım 2008
  5. f_a_s

f_a_s Gergin gördüm seni:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben daha almadım ama baktım dikilmeyecek gibi değil.. anneme diktireyim diyom.. yannız bir kola takılan baş yastıgı gibi olanı var bi de bele dolananı var.. o baş yastıgı gibi olan mantıksız geldi bana.. bele dolanan çok kullanışlı geldi.. hem ilk aylar bebek sürekli emmek istiycek ya, ama kucaga da alışmasın istiycez.. bu yastık o konuda da yardımcı olur gibi geldi bana.. 30 40 ytl civarı bişiy.. anneme gösterdim ben 5 ytl ye malederim bunu.. ne var bunu dikmekte dedi.. bakalım iş görürse onu kullanmayı düşünüyom..

6. 1 Kasım 2008
  7. cidy

cidy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tavsiye ederim mutlaka alin, emzirmekte insanin sirti cok feci sekilde agriyor yoksa, ve ayrica hamileliktede kullanmak iyi geliyor yatinca bacaklarimin arasina koyup uyumak rahatlatiyor :)