emzirmek ne kadar güvenli

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve belmakyuz tarafından 16 Ekim 2007 başlatılmıştır.

16 Ekim 2007
    Konu Sahibi : belmakyuz
  1. belmakyuz

belmakyuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar 3.5 aylık anneyim ve hala regl olmadım buna halk dilinde süt koruyo diyorlarmiş ama ben korktuğum için yinede emin olamıyorum aranızda bu şakilde korunan var mı?

2. 16 Ekim 2007
  3. 1_sen

1_sen Guest

zaten bu cok normal..bunu herkes bilir sut verirken anneler genelde regl olmazlar bir donem..kimisi alti ay kimisi sekiz kimisi bir yil,benim dogumdan sonra ilk adet olmam alti ay surmustu..ama bir arkadasim bir seneden fazla adet gormedi..gayet saglikli bir durumyerimseniben

4. 16 Ekim 2007
  5. belmakyuz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya regl olmamakta değilim ben korunma yöntemi olarak ne kadar güvenli yoksa gayet mutluyum bu durumdan

6. 16 Ekim 2007
  7. EU1

EU1 Guest

selam canım kesinlikle güvenme ve tetbiri elden bırakma ben ikinci kızıma böyle rahat iken hamile kalmıştım ve 18ay arayla iki bebek büyütmek zorunda kaldım sevgiler

8. 16 Ekim 2007
  9. marul

marul HAYALLERİM,EYLÜL VE BEN:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bence de güvenme , bu şekilde tekrar hamile kalan çok insan var , birini yola koymadan ikinci ağır gelebilir , tedbiri elden bırakma derim , ilaç falan kullanmazsın zaten , yöntem tek şu durumda ...

10. 16 Ekim 2007
  11. EU1

EU1 Guest

canım annemde abimden sonra böyle korunmuş 3 ay sonra bana hamile olduğunu öğrenmiş bencede güvenme bu yönteme tedbirini al sen

12. 16 Ekim 2007
  13. EU1

EU1 Guest

Alakasi Yokkkkkk Saçma Olur Mu öle şey Benim Eşim Korunuyoo...süt Korur Mu Hurafe Bunlar Kizlar Yaaaa...her An Hamile Kalabilirsiniz Yaniiii...

14. 16 Ekim 2007
  15. tatarxixm

tatarxixm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bencede urafe böyle şey olurmu sen korunmassan haile kalırsın süt korur diye bir şey yok doktorlar bile söylüyor netten araştır istersen

16. 16 Ekim 2007
  17. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    süt korumuyo cnm inanma böyle şeylere sakın güvenipte tedbiri elden bırakma daha bebişin çok küçük

18. 16 Ekim 2007
  19. belmakyuz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar araştırmam mı sütteki prolaktin seviyesiyle ilgiliymiş bizde korunuyoruz ama tecrübeliler varsa sormak istedim ama benim dr umda ek gıdasız beslersem iki ay korkma demişti biz dikkat korunduk ama 6 aya kadar çok yüksekmiş koruma yani merak ettim sadece yoksa gayet bilinçli ve bilgiliyim