emzirmeyi bırakıp biberona nasıl geçebilirim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve wonder tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : wonder
  1. wonder

wonder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    oğlum 1 yaşında ve emmeyi hala çok seviyor bende çalışan bi anne olduğum için gündüzleri ememediğinden gece sabaha kadar emmek istiyor ama sütümde artık olmadığından ağlamaya başlıyor yada bazende boş boş çekip uykuya dalıyor ama tam yerine koyucakken yine emmeye devam etmek istiyo hem doymamış oluyo hem gergin bi çocuk oluyo hemde benim sabaha kadar uyumadan işe gelmeme sebebiyet veriyor ben şimdi biberonamı geçmeliyim sizce aslında bunuda denedim ama almıyo sabahları biberonla su içiyo ama gece onu istemiyo sadece 1-2 kez başarılı oldum ama oda çok az içti emzirmeyi bıraktımak istiyorum ama ozamanda ya geceleri uyumazsa diye düşünüyorum en azından kucağımdada olsa uyuyor sonra emzirmeyince çok bağırarak ağlıyo acaba bununla nasıl başedebilirim uykusuz günlerden bıktım artık mafoldumben

2. 7 Ağustos 2009
  3. roseizmir

roseizmir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaazını şimdi okudum. benim kızda 17 aylık.sürekli emmek istiyor.ben de calışıyorum. gece emerek uyuyor. iştahı da kesildi şu aralar. sen ne yaptın. gelişmeler ne alemde. cevaplarsan sevinirim
    :teytey:

4. 7 Ağustos 2009
  5. wonder

wonder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88

bende durum aynı emmeyi çok sevdiğinden iş çıkışı eve gittiğimde ağlayarak emmek istiyo üstelik gece uyuyarak emiyo ben de senin gibi çaresiz nasıl bıraktırıcam diye düşünüyorum allah yardımcımız olsun bant yapıştır salça sür diyolar bunlar ev hanımları için bıraktırma taktiği olabilir ancak bizimkiler sadece geceleri emiyor uyurken oda nasıl görecekki salçayı bantı salçanın tadını alsada sabaha kadar ağlar napıcamı bilmiyorum ama gerçekten kesin karar vermek önemli olan gerçekten sanırım ben üzülüyorum o ağlayınca :çok üzgünüm: bakalım ne olacak sonumuz