En acilinden yardmm....

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve bbrrcc tarafından 7 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Kasım 2009
    Konu Sahibi : bbrrcc
  1. bbrrcc

bbrrcc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bu ayın sonunda burun estetiğimi yaptırmam lazım ve 1 doktorla görüştüm fakat günler geçtikte aklım karışıyo :uhm: ve şimdi bir doktor daha keşfettim arkadaşımın ablası yaptırmış memnun bende uzaktan gördüm güzel duruyodu ama sizlere danışmak istedim son olarak bilen duyan yaptıranlar OP.DR.ERCAN DEMİRAY ile ilgili bana ne biliyosanız söyleyin lütfeeeennn... ve birde emre ilhan ssk'yla ameliyat yapıyo mu ve fiyatı nasıl?

2. 7 Kasım 2009
  3. sersa_24

sersa_24 ♥ ♥ ♥08.05.2011 ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım emre ilhan ssk anlaşmalı ameliyat yapmıyor 4000 den başlıyo

4. 7 Kasım 2009
  5. shirley

shirley Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ercan bey i bilmiorum ama bazı arkadaşlar emre ilhan a ameliyat olmuş ve burunları ço kgüzel olmuş ben çok beğendim yaptığı burunları..

6. 9 Kasım 2009
  7. bbrrcc

bbrrcc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    4000 tl çok yüksek bnm aldığım fiyatlar ssk indirimli 1500 2000 tl civarı emre ilhan ssk bakmıyosa görüşmeme gerek yok ödeyemem asla o kadar parayı :KK43:

8. 30 Mayıs 2010
  9. sibeltt

sibeltt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    üye olarak 2-3 haftadır takıp edıyorum bıde uye olmadan zıyaretcı olarak daha öncesı var bu takibin ,amelıyat olan arkadasları eklıyorum.saolsunlar kabul edıyorlar resımlerden bakıyorum hepsıde masallah cok güzel olmuş burunları yanı resımlerden gordugum ve okudugum kadarıyla şuana kadar emre ılhanda yogunlastım .cok baktım ama gözumden de kacmıs olabılır kendısıyle ıgılı herhangı sıkayet okumadım.
    merak ettıgım emre beye amelıyat olan arkadaslar snrasında 2. bır amelıyat gecırdınızmı ?herhangı bı sorun oldumu?dogru karar vermek ıstıyorum hak verırsınızkı ama cok endıselıyım :KK43:

yardımmmmmmmmmmmmmmmm

10. 30 Mayıs 2010
  11. cevoo

cevoo Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108

Canım ben Emre İlhana üçüncü ameliyatımı oldum..Daha önceki ameliyatımı başka doktorlar yapmıştı...Ancak ben hiç kendisini bir revizyon ameliyatı olduğunu, ya da ona olup da revizyon arayan birini duymadım..Olsa kesin davul çalarlardı burda...:))

12. 30 Mayıs 2010
  13. tuling

tuling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar canım.. emre ilhan yaptı benim ameliyatımı da... gerek öncesi gerek sonrası çok çok iyi geçti.. insan bu tür olayları hayatında bir kere yaptırmak istiyor önemli birşey.. ucuza yaptırıp sonradan sıkıntı yaşamaktansa biraz daha bütçe ayırıp gönül rahatlığıyla girmek en iyisi bence.. kaldı ki emre bey sonuçlardaki başarısına oranla cidden çok çok ucuza yapıyor bence ameliyatları.. bazı doktorlar 9.000 tl den falan bahsetti bana çünkü..

14. 30 Mayıs 2010
  15. carmex

carmex Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun canım acaba resim varmı?. :KK70:

Lütfen verdiğim linkten devam ediniz

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi/366822-bbrrcc-burun-estetigi-ameliyati.html

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Nisan 2011
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.