En AdiSi SEN kadar incitemedi Beni.

Konusu 'Alıntı Yazılar' forumundadır ve EU2 tarafından 14 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

  14 Temmuz 2007
  Konu Sahibi : EU2
 1. EU2

  EU2 Guest

  Senden sonra ölmekten ne çok korkardım bilirmisin ey yar. Biliyormusun ben buna hiç hazır değilim. Beni terkettiğin günden beri aklımda hasta olup olmadığın düşüncesi var. Ya ölmüşsen ya bir mezarın varsa. Ben o taşa kelepçelemezmiyim kendimi. Aç bitap düşüm ölümü istemezmiyim. Sana kavuşmak istiyor bir yanım ama o diğer yanım tüm o kirli hatıralarla dolu yanım izin vermiyor.

  Başıma birileri çorap ördü bu aşikar ama en adisi sen kadar incitemedi beni. Çok çirkindi bitişi yaw bu kadar ucuz nasıl olur ömrümün sewdası. Sen hangi millettensin ey sewgili bu ne adi bir kültür bana yaşattığın. Beni affetmeni de umursamıyorum çünkü anladım ki ben kendimi affedemiyorum. Beni nasıl bir canavara çevirdin sen inanamıyorum.

  İçimdeki iç savaşı çözümlemeye çalışırken bana destek kuvvet olacağına düşman saflarına geçtin. Ben hepinizi yendim ama zafer herzaman mutluluk getirmiyor. Ben sabah günaydın öpücüğü beklerdim senden başucumda, akşam eve döndüğümde sıcak bir çorba sadece. Olmadı sen kraliyet soyundandın ya ondandır.

  Bu bencilliği babandan aldın belli ve becewriksizliği anandan ama bendeki bu tutku ne illet ki iki beğenmediğim tipten hasta olduğum sen türemişsin. Kes şimdi aileyi sewmeyen kızı sewmez saçmalığını sıkma. Ben onları sadece senin için sewdim o kadar.

  Artık senden vazgeçmesi kolay çünkü bir pahan var artık. Ben değerli ve paha biçilmezi istemiştim kirlenmeden seni almak istemiştim ama artık ne olduğun belli değil.

  Ha bu arada ben de yalan olmaz zira yalancıyı yaradan korumaz. Ayrıca kendime aşık değilim ki keşke olsam , ondan sebep hala derdindeyim. Bi de yabancı hiç olmadım o senin yüreğinin kuruntusu...

  Herşeye rağmen o günler en güzeliydi...


  --aLıntı--