En az 3 Basarisiz Denemesi Olanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve CILEK7 tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : CILEK7
  1. CILEK7

CILEK7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tupbebek gibi mesakkatli bir surecte en az 3 basarisiz denemesi olan sevgili arkadaslar, bu baslikta birleselim, konusalim, moral motivasyon toplayalim diyorum. 4. 5. 6. denemede hamile kalabilenler, belki bizlere pozitif enerjilerini de aktarabilirler..

Hepimize bol bebekli gunler............

2. 14 Mayıs 2009
  3. BenMasal

BenMasal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    SELAM CıLEKKK

evt ben varım ilk 4 denememde hamıle kalamadımm ancak dr değiştirdim 5 ve 6 denemelerımde hamıle kaldım ancak baska nedenlerden dolayı gebeşıgım sona erdı biri dış gebelık biride kımyasal gebelık olduuu yeterkı allahım ol desın oluyorrr

ben 4 denemede hamıle kalamadıgım ıcın zor gunlerın benı bekledıgını ve belkıde hıc anne olamayacagımı dusunuyordum ancakkk hersey degıltıı mucıze oldu ve 2 kere pes pese hamıle kaldımm şimdi anne olucagımı bılıyorum ve sadece zamanını beklıyorummm allahıma sukredıp dua edıyorumm

sen hangı aşamadasınn???????

4. 14 Mayıs 2009
  5. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben size sadece bol şans dilemeye geldim dilerim sizlerde başarırısınız bir an önce.

6. 14 Mayıs 2009
  7. CILEK7

CILEK7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de seninkine benzer durumlar oldu, once bir erken gebelik kaybi, sonra bir disgebelik ve 3.denemede de direkt negatif sonuc maalesef. simdi 4.uye baslamayi planliyorum ama once doktor ve merkezimi degistirip degistirmemeye karar vermek istiyorum. sen ne zaman basliyorsun yeni surece? ya da basladin mi?

8. 14 Mayıs 2009
  9. CILEK7

CILEK7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok tesekkurler:)

10. 14 Mayıs 2009
  11. renkli1

renkli1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    5.tedavimin sadece transfer işlemi kaldı oda temmuzda olcak.
    2 kez hamile kaldım ama düştü..
    son tedavimde merkez değiştirdim ve memnun kaldım...
    ilk kez tedavi şeklimde farklı oldu...
    bu sefer olacak ...inanıyorum...
    bak pes etmiyoruz sende etme sakın , evet baştan başlamak zor ama başarmak için dayanacağız...

12. 14 Mayıs 2009
  13. witch26

witch26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar benimde 3. denemem yarın test yaptırıyorum içimden bi ses olmadı diyor ama.. neyse canım ben 2 denemeden sonra doktoru degiştirdim araştırma yaptım en fazla 3 denemeden sonra degiştirin diyor uzmanlar araştırabilirsin sen bilirsin ama....

14. 14 Mayıs 2009
  15. CILEK7

CILEK7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    renkli merhaba.
    umarim istedigin gibi sonuclanir. bir aksilik olmazsa ve ben bir karara varabilirsem temmuz sonunda benim de transferim olabilir, bakalim.

senin tedavi seklinin farklilasmasi nasil oldu? uzun-kisa degisikligi mi yoksa bambaska bir sey mi deneniyor? bir de hangi merkeze gidiyorsun?

16. 14 Mayıs 2009
  17. CILEK7

CILEK7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

aslinda baya bi arastirdim ama hepsi ayni gibi geliyo bana. bir de en iyi doktor hastasinin eski denemelerini de takip edip yapan doktor diil midir aaslinda? yani ilaclara nasil tepki verdigini vb. en iyi kendi doktorun bilir. aman ne biliim iste karar vermek cok zor.

bir de sen merkez degistirdiginde sifirdan baslayip tekrar bi suru test, tahlik filan yaptirdin mi?

18. 14 Mayıs 2009
  19. witch26

witch26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yok canım şimdi şöyle dediğin dogru seni doktorun daha iyi bilir ama kendimde saglık sekteründeyim biçok kadın doğ. uzm. sordum en fazla üç şans verin diyor internettede öyle yazmış biçok profesör... ben memnun kaldım şöyle başarılı olmasa bile yeni testler yaptı dosyayı eski yerden alıyosun aynılarını yapmıyor biz genetik test yaptırmamıştık onu istedi histeroskopi istedi.. yani gerekmeyenleri tekrar etmiyor.. bide kendim bile baktım iyiki degiştirmişim embriyolar daha kaliteli döllenmişti.. tedavide biraz değişti yardımla tomurcuklanma falan yapıldı