En çok hayal kırıklığına uğratan hediye (eş, sevgili ya da nişanlı:))

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Tanem tarafından 23 Eylül 2009 başlatılmıştır.

23 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Tanem
  1. Tanem

Tanem Benim canım oğluuuuuummmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar hediye olayında sevgilime o kadar çok hassas davranırım ki haftalarca hatta aylarca uğraştığım bile olmuştur orjinal birşey olsun diye. Haliyle ondan hediye gelirkende parası pulu hepsi caz verilen hediyede emek, düşünce ve özen ararım.O sebepten normaldede hediye almaktan hiç hoşlanmıyorum dandik birşey geleceğinden emin olduğum için hepte söylerim alma sakın birşey diye.
    Hiç unutmam geçen yıl başında beni almaya gelirken bi saat bekletti neyse gittik eğleniyoruz hediye verdi şaşırdım tabi içindede sondakka ayaküstü alınmış bi kupa çıktı:eek:klava: Vesayre çok vukuatı vardır hediye olayında ondandır hediye almasından nefret ediyorum:tomato:. Çünkü sürekli başına kakasım geliyor:)
    Sizlerinde var mıdır benzeri anlarınız?j

Son düzenleme: 23 Eylül 2009
  2. 23 Eylül 2009
  3. EU3

EU3 Guest

benımkısı altın kolye almıs aama beyaz altın hıc altın oldugu bellıı olmuyo sinir oldumm bendeee (ne deliyim dimiiii altını bıle begenmıyorummmopuyorumnanaktan)

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Eylül 2009
  4. 23 Eylül 2009
  5. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bana bir küpe almisti. Pek begenmemistim ama takiyorum hala :ecrin_bebek:

6. 23 Eylül 2009
  7. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    bir kazak almıştı 2 beden büyük ama o anki yüz ifademi kontrol edemedim oda şaşkınlıkla baktı bana akannehirama çok beğenerek almış gerçekten güzeldi birde 'bunların modeli böyle'demişler.birde yanında deri kemer almıştı ama değişim kartıda hediyenin içindeydi...huyumu bilir kendisi..bende o değişim kartıyla buradaki mağazada 1 yelek,kazak ve gömlek aldım,her ikisinide verip :lepi: onada söyledim utana sıkıla ama napayım ikinisi verip onların tutarında 3 şey ve kendime göre almak daha cazip geldi :kedi: onun dışında aldığı hediyelerden pek derdim yok zevklidir kendisi...:asigim:

8. 23 Eylül 2009
  9. oziii

oziii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    wala bana çok odun biriyle birlkteym.hiç öle aniden süprzleri olmaz nadrdir yani.bi kaç ay önce kolye almştı güsel bşi onu da daha önce ben beğendiğğiimi anlatmştm da arkadaşma sormş onunla almşlar.yk kensdisi hedye alamazmş bana.beceremiomş öle şeleri.benm beğenmem gerekiomş illa.öff çok sinir bu oğlan yaa:eek:klava:

10. 23 Eylül 2009
  11. pembe_beta

pembe_beta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu konuda benden şanlısı yok galiba. benim sevdiğim hediyenin paketine bile o kadar özenir ki paketi gördüğümde ilk ona vurulur kalırım. :1shok:bu zamana kadar beni hiç şaşırtmadı. zevkimi çok iyi bilir. canım benim ya...opuyorumnanaktan birde hediye almak için özel bir günü hiç beklemez. beğendiği bana yakıştırdığı herşeyi alır ve hediye eder...

Son düzenleme: 23 Eylül 2009
  12. 23 Eylül 2009
  13. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana da özenır de alır.

14. 23 Eylül 2009
  15. BeyazGelin

BeyazGelin Minnak Davşanım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben yorum yapmak bile istemiyorum:mymeka:

16. 23 Eylül 2009
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.466
    Ödül Puanları:
    463
    bak merak ettim şimdikaydirigubbakcemile3

benimki bi kere bana bi çanta almış ama iğrenç yani, neyine gerek senin bayan çantası seçiyosunda alıyosun, kullanmıyorum diyede söyleniyor, kullanırmıyım hiç
    kaydirigubbakcemile3

18. 23 Eylül 2009
  19. oOopitipiti

oOopitipiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide öyledir ya:asigim: o çocuk o aileden nası çıkmış hala anlamıyorum zaten:eek:klava: