En çok ne isterdiniz

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve ada!!! tarafından 21 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : ada!!!
  1. ada!!!

ada!!! Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar en çokyin icat edilmesini isterdiniz hayatınızı kolaylaştırması için basit şayler de olabilir sözle giderilebilecek şeyler de olabilir paylaşırsak belki çözümleyebiliriz yorumlarınızı bekliyor olucamsositososito teşekkürler

2. 22 Ağustos 2008
  3. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    aklıma gelen ahlak ve sabır gerısı kolaylaşır dıye duşundum ben. olanı yok etmemek onemlı her gecen gun ıcatlar cogalıyor ama neyleyım kotuye kullananları oyle bırşey olmalıkı bızı bızden ınsanlıktan cıkarmamalı bulursanız ben hazırım:)

4. 22 Ağustos 2008
  5. ada!!!

ada!!! Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :eek:biraz zor ama bi araştırayım bare

6. 22 Ağustos 2008
  7. gonca778

gonca778 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım kardeşim katılıyorum keşke günah işlemesem,ama nefsimize uyuyoruz:teselli:

8. 22 Ağustos 2008
  9. pinkgun

pinkgun İzmir'im Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ışınlanmamızı saglayacak bişey olsun da ne olursa olsun, yolda harcadığım zamana çok acıyorum çünkü(beninmki pek basit yada paylaştıkça çözülecek birşey olmadı gerçi kaydirigubbakcemile3 )

10. 22 Ağustos 2008
  11. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çamaşır ütülemeyi hiç sevmiyorum,dolayısıyla ütü yapan bir robot icat edilsin isterim,hele bu sıcak havalrda hiç çekilmiyor kafamçokkarıştı
    Birde benim gibi eşi devamlı klasik giyinen ve hergün kıyafet değiştiren birisi iseniz çokmu şey istiyoruz yani,kendim için istiyosam namerdim -tatlicadiarzu-

12. 22 Ağustos 2008
  13. ada!!!

ada!!! Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla benim bildiğim elmayı ışınlamışlar ama geri getirememişler ütü yapan roboto ggelince o da asimoya programlanıyomuş sanırım

14. 28 Ağustos 2008
  15. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    walla ben böyle, 10 dakikada hazırlanmamızı sağlayan bir icat isterdim..şöyleki..mesela o gün saçlarınızı kıvırcık istiyorsunuz ve spor, pembe tonlarında giyinmek istiyorsunuz..istediğiniz bilgleri söylüyorsunuz giriyorsunuz kabine sizi hemen hazırlıyor..öyle dolap kapısında saatlerce ben ne giycem diye beklemek yerine icatın senin için seçtiği en uygun kombinasyonu giyiorsun, saçın düz fön istiyorsan yapıyor takını kıyafetini o seçiyor...offf ne güzel olurdu ama yaaa

16. 28 Ağustos 2008
  17. rabia fatma

rabia fatma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben soğan doğramaktan nefret ediyorum mümkünse soğanları minik minik doğrayacak bi alet icat etsinler:KK70:

18. 28 Ağustos 2008
  19. elitu

elitu Rabbim sen yardımcımız ol Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    icat diyosunuz belki garip gelebilir ama benim işle güçle bi sıkıntım yok Allaha şükür. sonuçta bizim elimizde. ben apayrı bir şey hayatta en çok bir an önce bir bebişimin olmasını istiyorum. diğerlerini işi gücü umursamıyorum doğrusu