En doğru tartı...

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve chocolategirl tarafından 17 Nisan 2007 başlatılmıştır.

17 Nisan 2007
    Konu Sahibi : chocolategirl
  1. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar,benim tartım yok ve sürekli orda burda tartılıyorum,dolayısıyla ya hiç vermemiş görünüyo ya da almış(vermiş gibi görünmüyo nedense:Roflol: )ben şimdi tartı alıcam da,acaba dijital mi alsam,yoksa şu klasik ibreli tartılardan mı?tavsiyeleriniz neler...bu arada marka da verebilirsiniz çünkü hiçbir fikrim yok...:çiçek:

2. 17 Nisan 2007
  3. KardelenMasaliM

KardelenMasaliM Musmutlu:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim.ben.digitalden.sasmiyorum.
    ama.sen.ne.alirsan.al.sadece.o.tarti.ile.tartil.
    tavsiye.istersen.digital.derim.ben

4. 17 Nisan 2007
  5. chocolategirl

chocolategirl oooppss! Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    canım ya digital ile ilgili diyorlar ki,çok kısa sürede bozuluyormuş.bir arkadaşım da şöyle dedi,ben sabah çıkıyorum örn 60 çıkıyo,bir iki dak sonra tekrar çıkıyorum 61 filan gösteriyo diyo,işte benim de kafam karıştı,:sm_confused: bir iki gün sizlerin düşüncelerini aldıktan sonra gidip alıcam...sendekinin markası ne ve ne zamandır kullanıyosun ve memnun musun??

6. 17 Nisan 2007
  7. AyseniL

AyseniL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bencede dijital al canım, gram gram anlarsın vücudunda neler olup bittiğini, birde hep aldığın tartıda ve hep aynı yerde tartıl çok önemli bu, sakın yerini değiştirme bi yerde sabitle orda tartıl gülüm en sağlıklısı bu valla..

8. 17 Nisan 2007
  9. KardelenMasaliM

KardelenMasaliM Musmutlu:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim.ben.tartimdan.cok.memnunum.cünkü.gram.gram.hesapliyorum.kilolarimi.bazilari.diyorki.digital.tartilar.fazla.gösteriyor.tartilmayi.bilmeyenlere.fazla.gelyior.sabahlari.ac.karnina.ve.hafif.giysiler.ile.tartilman.gerek.gercek.kilon.o.oluyor.iste.benim.tartim-öyle.bilindik.bir.marka.degil.salter.isimli.bir.tarti.marka.degil.beni.ilgilendiren.özellikleri.iyi.olmali.mesela.benim.tartima.7.kisilik.bir.ailenin.boy.kilo.yas.cinsiyetini.kaydediyorsun-vücut.yagini.suyunu.hesapliyor.yani.benim.isime.yariyor.sonucta:)

10. 17 Nisan 2007
  11. Nilhan75

Nilhan75 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    digital al bencede ama ne yerini değiştir ne elle!!! manyak oluyo insan yoksa! 2 cm kaydırsan yerini yarım kilo fazla çıkıyosun falan,şaka gibi. bide mutlaka sabah aç karnına mümkünse tuvalete çıktıktan sonra ve çıplak tartıl.olabileceğin en hafif halinle yaniii:))) ben tokama kadar çıkarıyorum,1 gram 1 gramdır!

12. 17 Nisan 2007
  13. seaBahAR

seaBahAR de profundis Editor

Beğenildi:
    8.193
    Ödül Puanları:
    238
    Sevgili chocolategirl, tartımı yaklaşık 4 sene önce aldım. Satış temsilcisi, mümkün mertebe nemli ortamda kullanmamamı söylemişti. Bunun üzerine ben de tartımı yatak odasına, parke üzerine koydum. Hiç yerini değiştirmedim, yerleştirirken duvardan biraz uzak olmasına dikkat ettim, çekme ve iteleme gerektirmesin diye...
    Marka: Rowenta (digital)
    Üretim Yeri : Fransa
    4 senedir hiçbir sorun yaşamadım, tavsiye ederim tatlım.

14. 17 Nisan 2007
  15. aslianil

aslianil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bence de dijital al. bak ben 20 ytl'ye aldım bi tane:):) markası sinbo. 5kere de üst üste tartılsam aynı çıkıyo. ayrıca evde 3+3=6 kiloluk dumbbell ile çıktığımda da tam 6 kilo fazla çıkıyorum. ayrıca bunlardan da ötesi gram gram verilen kiloları hesaplamak daha zevkli. insanın kafası karışmıyo en azından.

16. 17 Nisan 2007
  17. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    canım dıjıtal al ben 2 senedır kullanıyorum hıc bozulmadı en azından gramınıda gosterıyo arzum yada tefall

18. 18 Nisan 2007
  19. didoayaz

didoayaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle katılıyorum.sinbo alın bende evde kullanıyorum çok hasssas ve kaliteli üstelik bütün büyük marketlerde kampanyalı oluyor