en erken gebelik testi ne zaman yapılırsa sonuç alınır?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve milkshake tarafından 20 Haziran 2008 başlatılmıştır.

20 Haziran 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bugün 20. günüm evde gebelik testi yaptım sanki ışığa tuttuğumda pembe değilde sanki siyah 2.ci bir çizgi vardı sizce doğrumudur ümitlenmekte istemiyorum ama kafam karıştı yada bir dahaki testimi adet günümü beklemeden ne zaman yapabilirim.

2. 20 Haziran 2008
  3. selence

selence Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence adet gününü bekle olması gereken gün olmazsan o gün yap çıkıyor. ayrıca o gördüğün siyah çizgi pembeleşmesi gereken çizgidir. inşallah hamilesindir ama biraz daha bekle derim.
    benim 23. günüm ben bile daha yapamıyorum.

TEKPRENSES bunu beğendi.
  4. 20 Haziran 2008
  5. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ay bilmiyorum ya aslında aklımda yoktu ama içime bir kurt düştü işte geçen hafta sonu sol kasığım çok ağrımıştı eve geldim af edersin lavaboya girdiğimde tam sifonu çekecektim klozetin içinde böyle koyu kahveli beyazlı böyle nohut boyunda bir parça vardı dr. aradım hamile olabileceğimi test yapmamı söylemişti ama daha çok erkendi geçen hafta yapsamda çıkmazdı şimdi de erken ama birde dün kuaföre gittim ağda için canım o kadar acıdıki dayanamadım ilk defa böyle oldu bana hamile olabileceğimi söylediler genelde hamile kadınlar daha çok hassaslaşıyorlarmış vs. o yüzden aklıma bir kurt düştü işte bekleyemiyorum adet günümü

f_samanyolu bunu beğendi.
  6. 20 Haziran 2008
  7. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    erken gebelik testleri var 20 ytl ye ondan denersen %100 çıkıyormuş bir internetten bak istersen

8. 20 Haziran 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canım sanırım o gördüğün kahverengi akıntı implantasyon (gömülme kanaması)bende ilk bebeğime hamile kaldığımda dayanamayıp adetime 3 kala evde test yapmıştım ve çok silik çizgi çıkmıştı ışığa tutunca dikkatli bakınca belli oluyordu inşallah hamilesindir canım allah gönlüne göre versin

10. 20 Haziran 2008
  11. EU1

EU1 Guest

fortel diye bir gebelik testi adetine 7 gün kala bile %99 kesin sonuç veriyor

12. 21 Haziran 2008
  13. EU3

EU3 Guest

ilişkiye girdikten 10-12 gün sonra kan testi yaptırabilirsiniz arkadaşlar.illaki adetin gecikmesini beklemeye gerek yok. eger hamilelik durumu varsa b hcg seviyesi kanda hızlı bir sekilde artıyor.

14. 14 Ocak 2013
  15. nrymst

nrymst Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhabe arkadaslr bende tüp bebek yaptırdım sonuca 5 gun kaldı fafat agrılrm oluyo normal mi aynı sorunu yasaynlr var mı

16. 5 Mart 2013
  17. ZIYAM

ZIYAM *ZiyaUlker* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canim bu agrilar cok normal.hamileyken bile adet olmus ve ya olucaksinmis gibi sancilar olauyor.sakin korkma ALLAH YARDIMCIN OLSUN

18. 5 Mart 2013
  19. azra53

azra53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    259
    Ödül Puanları:
    163
    Meraba arkadaslar ben adetim 4 gun gecmisti iki birisi silik iki cizgi cikmisti o zaman anladim hamile oldugumu adetime dort gun kala beta hcg vermistim ama sonuc negatifti heralde ne olduysa o dort gun icinde yerlesti oglum gec dollenme olmus sanirim kan testi negtif cikinca bu ayda hamis degilim dedim adetin gelmesini beklerken idrar yaptim cikmisti yani bazen adetten once kan testi yaptirmak kesin cozum degil benim gibi gec dollenme olduysa adettin gectikten sonra ancak anlarsin bide ben ovulasyon testleri almistim 6 tanesi 55 tl cocuk dusunenler cok ise yariyor ne zaman yumurtladiginizi biliyosunuz ve ona gore iliski oluyo ben alip kullandigim ay hamis kaldim tavsiye edrim bebis isteyip bi turlu tutturamayanlara

JazzBand ve ecrinnaz51 bunu beğendi.