En erken kacinci gunde test yapilmali

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Ayela tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

12 Haziran 2013
    Konu Sahibi : Ayela
  1. Ayela

Ayela Üye Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar merhaba bu ay ilk defa denedik bebis icin ben biraz fazla heyecanlı ve sabirsizim. Adet gunume 4 gün var ama bende garip bi his var cok sabırsızlanıyorum. Eczaneden 3-5 liralık testlerden alıp yapsam doğru gösterir mi acaba deneyimleri olanlar yazabilir mi
  2. 12 Haziran 2013
  3. andean

andean Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aslında belli olur cnm ama sen yine de erken davranma. heyecanın bırak biraz daha sürsün. biz de geçen ay ilk kez denedik. adet günümden itibaren 3 gün gebelik testi yaptım. 3ü de silik de olsa pozitifti. bi hevesle 3. gün kan testi yaptım 27 çıktı :KK43: yani çok düşük ki zaten değerim katlamadı adet gördüm 4 gün sonra. benimkisi kötü bir örnek oldu cnm biliyorum ama heyecan ve sabırsızlık dersen diğer adım odur benim de :KK43: neyse bu ay yine çalışmalara başladık. adetime 10 gün var ama adetim gecikse dahi test yapmayacağım kararlıyım. adetim 7 gün gecikince ve adetim gelmezse ancak öyle. kan testi de vermicem. önce sevinip sonra üzülmek gibi birşey yok
    :KK43:
  4. 12 Haziran 2013
  5. Ayela

Ayela Üye Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Evet haklısın ama insanı merak bitiriyo herşeye acaba hamile miyim diye yaklaşıyorum çizgi çıkmazsa en azından bilirim olmadığını çıkarsa koşa kosa hastaneye giderim kesin olunca rahatlicam çünkü belirsizlik kötü
  6. 12 Haziran 2013
  7. andean

andean Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    en azından adetinin 1 gün de olsa gecikmesini bekle cnm. çünkü doktorun diyeceği şey belli, 2 gün sonra gel tekrar ölçelim katlayacak mı katlamayacak mı bakalım, olacak.
  8. 12 Haziran 2013
  9. suzan6638

suzan6638 Paşazade ALPERENin annesi Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bunyeden bunyeye degısıyormısal ben seneerdır yaptım negatıf cıktı paşama hamıslgımde ıse regl 29.gunu yaptım (33gunde bır oluyordum)29.gunde sılık cızgı cıktı aksamındada kan verdım dırek cıktıı bunye ıle alaklaı bıraz daha bekle ıstersen bazılarında gec cıkar hat akanda bıle cıkmass negatıf gorunce cok uzuzluodevucudunu strese sokacaksan test yapma bekle cunku ger varsa teste cıkmadısa bıle vucudun eksı puan ıle maglup olur ama ben takmam gucluyum dersenn yapp sana kalmısss:KK19:
  10. 12 Haziran 2013
  11. Ayela

Ayela Üye Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Yine de testi yapsam az çok fikir edinebilirim yani değil mi
  12. 12 Haziran 2013
  13. Ayela

Ayela Üye Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Takarim aslında ama bi şimdi yapsam bi de adetim gecikirse o zaman yapsam doğru sonuç alabilir miyim
  14. 12 Haziran 2013
  15. andean

andean Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yap hadi yaa :) sen kararlısın aslında yapmakta :) ben destek veriyorum sana :) yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap
    yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap
    yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap yap
  16. 13 Haziran 2013
  17. Ayela

Ayela Üye Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Çok güldüm mutlu oldum mesajını görünce evet aslında ben yapcam da destek arıyorum gibi bişeymiş sanırım:)
  18. 13 Haziran 2013
  19. andean

andean Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bak merak etmeye başladım bile sonucu :) yapmadın mı daha?