En etkili şaç uzatma formulü nedir???

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve S_E_N_E_M tarafından 23 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : S_E_N_E_M
  1. S_E_N_E_M

S_E_N_E_M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim saçlarım belime yakındı ama çok sık oldugu için kat attırıyım dedim kuaför sağ olsun baya abarttı olayı kısacık kaldı sacım ilk kez bu kadar kısa saç kullanıyorm ve çok kafaya taktım...:KK43: En etkili yöntem nedirr sizin sonuçlar aldığınız cidden kafayı yiyeyem sinirden:eek:klava::eek:klava:

2. 23 Temmuz 2009
  3. S_E_N_E_M

S_E_N_E_M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    forumda herkes çok farklı yöntemler sölemiş benim kafam karıştı.. Benim istediğim sizce en fazla etkisini gördüğünüz deneyip sonuç buldugunuz karışımlarr...

4. 23 Temmuz 2009
  5. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    biotin

6. 24 Temmuz 2009
  7. agustos72

agustos72 RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN Üye

Beğenildi:
    5.436
    Ödül Puanları:
    238
    herkese farklı yöntemler faydalı oluyo.sana cevap olarak herkes kendine en çok yarayanı sölicek yine kafan karışcak

8. 24 Temmuz 2009
  9. rojdina

rojdina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet herkese farklı yöntemler faydalı oluyor bencede çünkü ben bu aya kadar hiçbirinden sonuç almamıştım ama 1 aydır yaptığım saç uzatma bakımı şu....ısırgan otu, sarımsak, 1 bardak elma sirkesi, hint yağı, zencefil, kekik, karanfil, maydonoz yarın akşam birde havuç koyacağım içine..benimki biraz karışık ama ben tüm okuduğum formülleri bir arada yapıyorum :)) bunların hepsini kaynatıyorum süzüp suyunu saçıma sürüyorum...ve 17 günde 1,5 cm uzadı..standartlara göre bu hızlı uzamamı bilmiyorum ama bana göre hızlı çünkü benim saçım 1 ayda sadece 1 cm uzar...

10. 24 Temmuz 2009
  11. rabia.aang

rabia.aang Guest

biri sarımsak yutun yazmıştı ben onu yapıyorum şimdi yeni yeni yaptığım için daha bi sonuç alamadım ama bence dene opuyorumnanaktan

12. 24 Temmuz 2009
  13. S_E_N_E_M

S_E_N_E_M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu tür vitaminlerin zararı olabilir mi canım ?? Çünkü ben bi ara vitamin almıştım insanın iştahını baya açıyor sonra bırakmıştım...CADIARZU

14. 24 Temmuz 2009
  15. S_E_N_E_M

S_E_N_E_M Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bunların hepsini hiç bıkmadan her gece yaptın mı ?evet baya karışık gerçekten:1rolleyes:
    yarısını bi deneyim sonuç alırsam diğer yarısınıda deneyim en iyisi(((:-)

16. 24 Temmuz 2009
  17. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    yok tam tersi... benim feci iştahım vardı yoluna koydu bu vitamin. çünkü kan şekerini düzenleyici etkisi var. ayrıca cilde de faydalı. fazla alınmasının da toksin bir etkisi yok. istersen başlığıma bakabilirsin. lokal uygulamalara inanmayan biri olarak biotin derim.

18. 24 Temmuz 2009
  19. rojdina

rojdina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet gerçekten yapıyorum ama hergün değil gün aşırı yapıyorum...bugün maydonoz koymayı unutmuşum ya böle çok olunca malzeme bazen unutuyorsun..aslında karışık değil saç uzatmaya dair ne varsa göz kararı koyup kaynat bu kadar bence daha kolay oluyo :))