en güzel hamileyim diyen parmak kaldırsın..

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve aynur-mart tarafından 26 Mart 2008 başlatılmıştır.

26 Mart 2008
    Konu Sahibi : aynur-mart
  1. aynur-mart

aynur-mart Guest

slm kızlar...evet kimileri hamileligin kendisini çirkinleştirdigini söyler kimiyse çok degiştim güzelleştim der ve eşinin daha fazla begendigini söyler...siz hangisisiniz??valla ben güzelleştim diyenlerdenim galiba.hadi bakalım nasıl oldunuz söyleyin

2. 26 Mart 2008
  3. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben de bir acayip oldum kendimi daha çok beğeniyorum galiba şimdi hamileyken sanırım güzelleştim gerçi biraz moralle de alakalı insan bebeğinin olucağını bildiği için kendini hep mutlu hissediyor ve bunun sonucunda da güzel hissediyor.............

4. 26 Mart 2008
  5. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bende guzellestım dıyenlerdendımmmmmm:))))))
    sureklı hamıle olasım varrrrrrrr:))))))
    bundan dolayıııııııı.
    normalde cok zayıfım.40kg hamılelıkte 50lerı goruyorum eeee guzel oluyorum.bır dırhem et mısalı:)))))))))))))
    sımdıde fena degılım ama hamılelıkte cılte guzellesme kıloda olunca bıraz daha bı guzel oluyo. 3kıloluk gobek bıle yakısıyo bee.
    Rabbım herkese bu guzellıgı nasıp etsın

6. 26 Mart 2008
  7. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

bende güzelleştim diyenlerdenim:) çillerim vardı yüzümde onlar gitti sanki fondoten sürüyomusum gibi tek derdim saçlarım hamile olmadan önce boyatmıstım sarıya şimdi siyah saçlarım çıkıyo bi tuhaf görünüyo.
    ama eşim çok güzelleştiğimi söylüyo.bide çok kilo almasam daha ii olacak jeyyar

8. 26 Mart 2008
  9. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    ben teletabilere benziyodum ya tulumuda giyip geziyodum ortada

10. 26 Mart 2008
  11. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende güzelleştim diyenlerdenim:)) etraftakilerde öyle diyor.cildim bir kere çok pürüzsüzleşti.tabi şu anda bol su içmemin faydasını görüyorum.saçlarım acayip şekilde kendi kendine fönlü gibi duruyor. eşimde sürekli söylüyor değiştin ve güzelleştin diye ayyy kızlar havalardayım yani:) ama tabi birde bana sorsunlar.ne derlerse desinler 30lu haftalar zormuş. bi an önce 6 haftanın geçmesini bekliyorum.

12. 26 Mart 2008
  13. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    bendee guzelleştım kılo alınca cunku bende 45 kılo ıle hamıle kaldım şımdı aıledekıler oramı buramı sıkıyorlar arada ama olsunnnnn :)
    sankim cildimde de bi tazelik oluştu

14. 26 Mart 2008
  15. Defnem08

Defnem08 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ya kızlar bilmiyorum benim için daha erkenmi konuşmak ama benim suratımı bi sivilce bastı sıkıntıdanmıdır bilmem ama günlerimde biraz zor geçiyor. düzelir heralde dimi kızlar ya bu sivilceler.

16. 26 Mart 2008
  17. aynur-mart

aynur-mart Guest

düzelir hiç merak etme benim de ilk zamanlar çok kötü olmuştu cildim şimdi bebegim 28 günlük ve cildimde tek pürüz kalmadı.ilk zamanlar vücudunun degişmesi her gün aynada sanki başka biri varmış gibi hissettiğin biile olur.bende 42 kiloyla hamile kaldım 58 le dogum yaptım valla kilolu olmak yakışıyomuş

18. 26 Mart 2008
  19. aynur-mart

aynur-mart Guest

ama malesef veriliyor kilolar helencim.küçük afacanlar hemen kiloları alıveriyorlar senden.kalk yat kalk yat bi bakmışsın kilolar yok