En güzel kış parfümleri nelerdir

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve kimzo tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : kimzo
  1. kimzo

kimzo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar sizlerden sadece kışa özel beğendiğiniz parfümlerini yazmanızı rica ediorum

(duyumlardan ziyade kullanan arkadaşlar ten renklerinide belirterek yazarlarsa daha yararlı olur.) :KK1:

2. 30 Ekim 2010
  3. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyaz tenliyim ben.bugüne kadar angel,wish,gloria ve hypnotic poison kullandım kışın.en çok yakışanı gloria ve hypnotic poison oldu.hatta şuanki favorim kesinlikle hypnotic poison.
    şimdi hypnotic ve ultraviolet i dönüşümlü olarak kullanıyorum.sürekli ağır parfüm kullanmak sıkıyor insanı çünkü.ultraviolet de yaz kış kullanılabilicek bir parfüm.ağır değil ama hafif de değil.akılda kalıcak bir koku.

4. 30 Ekim 2010
  5. kimzo

kimzo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    bende şuan hypnotic poison kullanıorum ve çok seviorum banada hiç ağır gelmior bu koku bilakis daha ağır bi koku istorum bende gloria yı araştırayım bakalım bende esmer tenliyim uyarsa onuda ekleyim listeme saol.:KK1:

6. 30 Ekim 2010
  7. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gloria badem likörü ve vanilya kokan bi parfüm.dene bi çok hoşuna gidicektir eminim.

8. 30 Ekim 2010
  9. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ha bir de dior addict var.kullanmadım ama kankamın kokusudur.o kullandığı içindir addict kullanmayışımın sebebi.yoksa o da ağır ve karakterli bir parfümdür.

10. 30 Ekim 2010
  11. kimzo

kimzo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    dior addict de listemde var .sana listemi yazayım bi göz at istersen.bende beyaz tende duyduğum ve çok beğendiğim ama bende o kadarda etkili olmayan parfümü yazayım carolina herrera beyaz tende bence muhteşem kokuor.

benim listem şunlardan oluşuor :

escada : magnetısm
    thierry mugler : angel
    gucci:ruch
    lolita lempicka
    chanel : allure
    chanel : addict
    ysl cinema
    tom ford black orchid
    miss dior:cherie:

12. 30 Ekim 2010
  13. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    miss dior cherie--- bende ekşimsi bi kokuya dönüştü.normalde kokusu idare eder gibiydi aldım eve geldim bileğime sıktım nefret ettim.
    ysl cinema---bunu denediğimde sevmiştim.ama hypnotic aldığım için cinemadan vazgeçmiştim.
    gucci rush---bunu geçen kış kullanmıştım çok da sevmiştim.ama sürekli aynı parfümü kullanamadığımdan değiştirdim.yoksa güzel bi kokudur.insanı baymaz ama ağırdır.
    magnetism---collection ı buna tercih ederim.birbirine yakın kokular ama collection daha fazla dikkat çekici gelmişti bana.
    angel---liseye giderken yıllarca kullandığım parfümdü.o sıra insanlar yanımdan kaçıyorlardı kokunun ağırlığından dolayı ama ben seviyordum.şimdi yeni çıkan o kadar çok parfüm var ki angel a sıra gelmiyor.

14. 30 Ekim 2010
  15. kimzo

kimzo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    ultraviolet mor şişdede olanmı gözattım herhalde yaz kokusu

16. 30 Ekim 2010
  17. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mor şişede olan canım.yaz kokusu sayılmaz pek.yoğun bir şekilde menekşe ve gül kokuyor.içinde vanilya yokmuş ama ben vanilya kokusu da alıyorum.oldukça kalıcı bir parfüm.çiçek kokusu olduğuna bakma öyle hafif bir koku değil.farklı ve herkeste olmayan bir parfüm bu.banyo yaptığımda bile kokusu çıkmıyor.

18. 30 Ekim 2010
  19. nessca

nessca Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi aklıma geldi.dolce gabbana the one da güzelmiş ama hiç denemedim.