En güzel kokan sampuan?

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve suskunseker tarafından 27 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : suskunseker
  1. suskunseker

suskunseker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm sekerlerrr sımdı sızın engın tecrubelerınıze dayanarak soruyorum en gusel kokann mısler gıbı sampuan hangısı he dıyorsanız kı suskunseker oyle bır sampuan yok:kedi:ben sevıle sacparfumu almaya gıdıcem :gitme:nolurrrrrrrr soyleyınnn hangısıııııopuyorumnanaktan

2. 27 Ağustos 2009
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    elseve arı sütü serisi ekmege sür ye şeklinde sürüyor ;ama o da kuru saçlara yönelık konu tamam da içerik saç tipine uygun mu güzel kokmasını istiyorsan lavanta kürü uygula ya da limon portakal yagı vs hem daha da kalıcı olur

4. 28 Ağustos 2009
  5. suskunseker

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    elseve arı sutu hımm kuru bıraz saclarım ewet ya annem bana onarıcı elıdor zeytınyaglı almıs onu kullannan varmı

6. 28 Ağustos 2009
  7. catpower

catpower Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    elseve arı sütü aynenn müthiş kokuo.elidor zeytinyaglı kulanmıştım maskesiyle birlikte güzel kokuo o da fena diil etkisi

8. 28 Ağustos 2009
  9. suskunseker

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    masesı derken canım kremı de var bunun yanında amanasılkullanılıyor bılmıyorum cunkı hıc krem surmedımsacıma

10. 1 Eylül 2009
  11. beyazoje

beyazoje Guest

elseve arı sütü

12. 1 Eylül 2009
  13. elenor

elenor Guest

canım kesinlikle hacı şakir !! gülme bak hihoyyyt bende cok önem veririm şampuanın kokusuna okdr şampuan değiştirdim bunun kokusu bi harikaa. ben üzümlü olanını kullanıorum normal saçlar için olanını.bigün şampuanım bitti alelacele aldım bitane marketten içinde dimethicone yok diye almıştım ewde koklayınca şok geçirdim anlatılamaz yaa vazgeçilmezim oldu.duştan çıktıgımda bütün ev mis gbi kokuo..hatta geçen gün arkadaşımın annesi sen ne güzel kokuosun öle dedi parfümümü sordu boynumu kokladı hayııır dedi saçın kokuo :1rolleyes:
    valla çok mutlu oldum bende senin gibi çok önem veririm çünküü..saçlarımı da inanılmaz yaptıı sönüktü mattı parlattı resmen.dene bi umarım memnun kalırsınn fiyatıda çok komik 2.99 tl :1shok: yerimseniben

14. 2 Eylül 2009
  15. elenorcum senin anlattıklarını okuyunca duş alasım geldi walla kaydirigubbakcemile3 bende denicem fiyatı da süpermiş doğrusuuu teşekkür ederiz engin bilgilerin içinkaydirigubbakcemile3

16. 3 Eylül 2009
  17. elenor

elenor Guest

hhahahaa dmii yaa yaşayarak anlatmişim resmen bende bidaha okuyunca farkettimkaydirigubbakcemile3 nedemek canım yardım edebildiysem ne mutlua.s.
    valla dene canım insallah memnun kalırsın denenmiycek bi fiyatta deilyerimseniben
    ben şimdi 4. şişemi alcam bitiyo az kaldı,hatta onun içine sarımsak rendeleyip atmayı düşünüorum (biyandan saç uzatmayada çalişiorumda) valla sarımsağın bile kokusunu bastırır bu heraldekaydirigubbakcemile3 naniknanik öyle temenni ediorum yaniizemuszemus

18. 3 Eylül 2009
  19. EU3

EU3 Guest

valla bende turkiyeye gittigimde haci sakir denedim sahane butun cesitlerinden 10 tane aldim ve yurtdisina getirdim 1 sene sampuan almam herhalde:)sahane kokusu bende vuruldum haci sakire