En iyi arkada, sevgili olur mu?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve yapayalniz tarafından 21 Eylül 2009 başlatılmıştır.

21 Eylül 2009
    Konu Sahibi : yapayalniz
  1. yapayalniz

yapayalniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar nasıl anlatacam bilmiyorum ama sizinde görüşleriniz olursa almak istediğim için bir iki gundur kafamı kurcalayan konuyu size acmak istedim.benim çok samimi oldugum bir arkadasım var ben onun o benim herseyimi bilir benim için de çok özeldir hemde çok kendisine herseyimi anlatırım oda ben cok kızsam da bazen, kendisine göre yanlıs seyleri yüzüme söyler ve iki yıl öncede sevgili olmayı deneyelim diye karar almıstık ama sevgili olamamıstık cunku bize yanlıs gelmişti ve bu konuyu kapamıstık ama gecen gun konusurken birden aklımla beynim farklı seyler soyluyor kalbim seni istiyor ama beynim buna hayır diyor ve beynim hayır diyor ve beynim galip geliyor dedi ve gercekten de bunca yıldır bana karsı bir istegi olmadı sadece bir kez konusulup kapatılmıstı konu ama şimdi duyguları oldugunu soyledi ve iki gundur konusmuyoruz beni aramıyor bende aramıyorum onu cok seviyorum oda beni cok sever ki kanıtlamıstır sevgisini ama sevgili olursak bu dostluk ya biterse diye ikimizde korkuyoruz ne yapsam bilemiyorum beynimizi mi dinlemeli yoksa kalbimi?

2. 21 Eylül 2009
  3. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım;öncelikle siz dost olmak gibi güzel bir olayı başarmışsınız.sevgili neden olamayasınız ki?tabii ikisi de aynı şey değil sevgili olmak daha farklı daha zor.beklentiler değişebilir.benim aklıma gelen ilk şey eğer sevgiliyken anlaşamazsanız diyelim ki ayrıldınız eskisi gibi normal görüşmek biraz zor olacaktır.bunu göze alabiliyor musun? gerçi çok fazla sonunu düşünmekte fayda yok.kalbin istiyorsa eğer ben olsam kabul ederdim tatlım.:nazar:

4. 21 Eylül 2009
  5. yapayalniz

yapayalniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    işte biz ilk bu konuyu konusup kapadıgımızda ikimizde bu dostlugu kaybetmeyi göze alamadık riske girmedik.. elimizde çok güzel bir dostluk var bunu kaybetmeye degermi diye konusmustuk yani aslında hep olumsuz düşündük hep olmayacakmıs gibi düşündük belki ondandır...

6. 21 Eylül 2009
  7. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama tatlım çok iyi dostsanız zaten laylaylom bir ilşkiye girmezsiniz bilerek.belki de çok güzel bir şekilde sonuçlanacak?? zaten iyi bir ilşkinin temeli iyi bir arkadaş ve dost olabilmekten geçer.hem şu an içinizde biraz da olsa hoşlantı olmasa böyle bişey düşünemezdiniz sanırım.peki sen ne düşünüyorsun gerçekten ciddi bişeyler yaşamak istiyor musun onunla?

8. 21 Eylül 2009
  9. yapayalniz

yapayalniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok seviyorum ben onu o benim canım ama aşk yok yani kararsızım işte ya bide herşeyini bilen biriyle sevgili olunurmu yaa uffffff kararsızım işte aklım karısık....

10. 21 Eylül 2009
  11. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok seviyormuşsun işte ne kadar güzel aşık da olursun belki nerden biliyorsun?herşeyini bilen biri derken ileride onu rahatsız edicek özel şeylerden mi kastın tatlım?

12. 21 Eylül 2009
  13. EU3

EU3 Guest

iyi bi dosttan iyi bir arkadaştan çok iyi bir koca baba yada sevgili olacağı anlamına gelmez yaşamak lazım...
    bu şekilde çok iyi anlaşanların sevgili olduktan 1 hafta sona ayrıldıklarını evlendiktende 2 sene sonra boşandıklarınıda gördüm yaşamandan bilinmez...

14. 21 Eylül 2009
  15. yapayalniz

yapayalniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya o ben onun o benim için sırdastır.. sonucda sevgililerimiz olmustur onunda benim de ve anlatmısızdır birbirmize dertlesmisizdir onun iiçiin dedim yanlıs anlama olmasın bu konuda

16. 21 Eylül 2009
  17. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Erkekden kıza dost olmazz ...

18. 21 Eylül 2009
  19. marconi