En iyi kaş tasarımı yapan 10 adres

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve meldanur tarafından 20 Eylül 2011 başlatılmıştır.

20 Eylül 2011
    Konu Sahibi : meldanur
  1. meldanur

meldanur Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KIRMIZI YAŞAM DERGİSİ : Kaşlar, yüz ifademizde en önemli rolü üstlenen unsurlardan biri. Zaten bu nedenle iyi bir kaş uzmanı, her zaman kadınların baş tacı oluyor. Kimisinden günler öncesinden randevu almanız gerekiyor, kimi web sitesi aracılığıyla bireysel hizmet veriyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’den, fiyatları 10-25 TL arasında olan 10 kaş uzmanını seçtik.

5- Gül Güzellik Merkezi (Gül Abbasoğlu)
    Uzun yıllar güzellik ve kaş uzmanı olarak çalışan Gül Abbasoğlu birkaç yıl önce kendi merkezini kurmuş ve müdavimlerine artık buradan hizmet veriyor. Kaşların, yüz ifadesinde büyük rol oynadığını belirten Abbasoğlu, düşük kaşları kaldırma konusunda çok iddialı. “Başkalarının aldığı kaş bir haftada çıkıyorsa, benim aldıklarım 15 gün dayanıyor çünkü en ince detayına kadar alıyorum” diyor.
    xxxxxxx

gül abbasoğlu 3 büyük ilde ilk 10 da kaşda 5.ci seçilmiş büyük bir başarı bu bu bilgiyi kırmızı dergisinden aldım isterseniz bakabilirsiniz bende aldırdım gül abbasoğluna denildiği kadar güzel alıyor kaşı tam bir uzman kendisi.

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Ağustos 2012
  2. 23 Eylül 2011
  3. Jumblante

Jumblante aşk yeniden. Üye

Beğenildi:
    43
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    bence abartıcak kadar güzel almıyor.
    hatta son zamanlarda baya bozmuştu.
    daha güzel alanlar vardır.

4. 24 Eylül 2011
  5. meldanur

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben gördüm iyi alıp almadığını okadar yoğunki randevuları ful dolu iyi olmasa bu kadar yoğun olmaz anlıyamadım sanırım sizin gül hanımla bir sorununuz var galiba bence en iyilerden biri haketmiş ilk 5.ciyi ben asla başkasına aldırmam kaşımı.

6. 9 Ekim 2011
  7. Tugba81

Tugba81 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kartal Atalar
    Dilk kara
    Dilek kara kuaför
    kaş:15 lira
    Süper alıyor.
    Ayrıca kalıcı makyaj konusunda süper Adapazarından kalkıp yaptırmaya gelen müşterisiyle tanıştım :)))

8. 9 Ekim 2011
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    198
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    63
    Bu 25 tl lık kaşı kac dakıkada alıyor acaba merak ettim. :/

10. 9 Ekim 2011
  11. altamiano

altamiano Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kızlar izmirde ve ankarada en iyi kaş tasarımı yapan yer neresi bilen varsa paylaşır mısınız benim kaşlar berbat halde

12. 14 Ekim 2011
  13. esradmrts

esradmrts Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    izmit ,adapazarında güzel kaş tasarımı yapan varmı ..uzun zamandır aldırmıyorum işini bilen ve uzman biriniin eli değsin istiyorum .şimdiden teşekkürler..

14. 30 Kasım 2011
  15. N&A

N&A Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kaşlarımı uzattım ve düzgün bir şekilde aldırmak istiyorum.hiçbir zaman tam istediğim gibi aldıramadım hep inceltiyorlar. izmitte iyi kaş tasarımı yapan biryer tavsiye edebilicek varmı?

16. 8 Nisan 2012
  17. ALEVSS

ALEVSS Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Ya kızlar bu Gül denilen kadının resmine baktım merak edip, eğer bir ikizi falan yoksa bundan 2 sene kadar önce Antalya Kr....n da (marka vermek yasak olabilir diye) makyözlük yapıyordu, hatta ben normalde İstanbulda çalışıyorum falan diye de anlamsız bir kurulması vardı. Makyajını sorarsanız iğğğğrenççç. Profesyonel makyaj malzemeleri satılan bu yerde çalışıyor olmasına rağmen bebek gibi cildinizi bile sanki 60 yaşında kadın cildi gibi kat kat malzemeyle boğuyor. Makyajı silmem bile yarım saat sürdü. Kaş gibi hassasiyet isteyen bir işte açıkçası ne kadar iyi olabileceğini düşünmek bile istemem.

18. 9 Nisan 2012
  19. meldanur

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ohaaaa diyorum bu kadarda iftira olmaz diyorum ben bildim bileli gül abbasoğlu ilker yavrutürkle birlikte çalışıyor en az 3 yıldır makyaj yaptığınıysa hiç görmedim iftira atacağınıza arayıp sorun benzetmekle yorum yapılmaz bi sorun bakalım istanbuldamı antalyadamı çalışmış benim bildiğim gül abbasoğlu sadece kaş almıyor tam güzellik uzmanı iğneli epilasyon cilt bakımı ve kalıcı makyaj yapıyor bide satış elemanımı olmuş hiç duymamıştım bunu onu tanıyanlarda bunun böyle olmadığını söylücektir çokda iyi bir uzmandır gidip tanışın ve sorun o kişimi değilmi ondan sonra burda yazabilirsiniz yaptığınız hiçde yasal değil. ayrıca çok ilgili.