En iyi Keratin Markası Hangisi?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve daisy_garden tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

3 Ocak 2013
    Konu Sahibi : daisy_garden
  1. daisy_garden

daisy_garden Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar forumda yeniyim daha yeni üye oldum. İnternetde araştırıken bu forumu buldum. Size bir soru sormak istiyorum. Burada soracağım soruya cevap verebilecek kişiler çıkabileceğini umuyorum.

Benim saçlarım boyadan ve açıcılardan aşırı yıprandı. Ara Ara yanıklar bile var oldukça çirkin görünüyorlar. Brezilya fönü yaptırmaya karar verdim. İstanbulda yaşıyorum. Yaklaşık 1 aydır araştırıyorum. Kaliteli kuaför salonlarının kullandığı markalara bakıyorum. İnternetde araştırıyorum. En iyi keratin markası hangisi diye karşıma 2 marka çıkıyor.

Global keratin Ve Natura Keratin bu iki markayı kullanan yada hakkında fikir sahibi olanlar yazabilirlerse çok sevinirim.

2. 22 Ocak 2013
  3. OKYANUSYAA

OKYANUSYAA Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ahh deneyip de cevap veren olsa keşke :KK43: ben de o ikisinin dışında bir de fix nano keratin diye bir marka okudum formdan.
    ama natura keratinin kendine özel sitesi var ve adamlar keratinin içinde %2 formaldehit olduğunu da yazmışlar, benim dikkatimi kolaylıkla ulaşılabiliyor oluşu çekti.

4. 3 Mart 2013
  5. emyx

emyx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben global yaptırmıştım çokta memnun kaldım yalnız brezilya fönünde en öneml olan yaptırdıktan sonra kullanılan şampuan kendilerine has şampuanları var ömrü uzun olsun istiyorsanız şampuandan vazgeçmeyin

6. 31 Mart 2013
  7. isklararsnda

isklararsnda Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    byphasse keratine diye bir ürün kullanmaya başladım ben de ama bir fark göremedim henüz

8. 6 Mayıs 2013
  9. Eilen

Eilen MM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fix nano yaptırmıştım geçen sene..pek memnun kalmadım,ilk başta çok iyiydi ama çok çabuk geçti etkisi bilmiyorum benden de kaynaklı olabilir..
    bugün alix marka yaptırdım yeni çıkmış bu bakalım etkisini yazarım ilerleyen zamanlarda..