En iyi şampuan ve saç kremi hangisi????

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve MeDuSa tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

13 Eylül 2008
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

kızlar şimdiye kadar nerdeyse bütün şampuanları kullandım ve en iyisi blendax gibi geldi bana fisfisfis
    sizler hangi şampuanları ve saç kremlerini kullanıyorsunuz önerisi olan varmı???? :KK46:

2. 13 Eylül 2008
  3. doktorlar123

doktorlar123 Guest

gerçekten canım blendax iyi bir şampuan yani uzunvadede kullanınca saçı dökmüyor.ben şuan tresan kullanıyorum neden bu şampuana geçtiimi söyleyeyim.saçlarım daha az dökülsün daha çabuk uzasın diye çamterebenti kullanmaya karar verdiim için doğal bi şampuan olsun istedim ve tresan aldım.saç kremi olarak da gliss sıvı saç kremi yağını kullanıyorum umarım yardımcı olabilmişimdir...

4. 13 Eylül 2008
  5. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    elsevenin kırmızısnı
    krem olarakta aynısının kremini kullanıyorum
    parlak yapıyo saçı
    memnunum tavsiye ederim...

6. 13 Eylül 2008
  7. yasemin84

yasemin84 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende elsevin sarısını kullanıyorum..sacım kıvırcık banada cok ıyı geldı.. yumusacık yapıyo.... tavsiye ederim..

8. 13 Eylül 2008
  9. seren.14

seren.14 Guest

bana göre blendax..ipek ... daha bir çok şampuan iyi degil saç kremleride iyi degil sen dersinki saçlarımı dökmüyo parlatıyo bende sana şunu söyleyeyim yalancının mumu yatsıta kadar yanar bu söz çok dogru biraz kullanırsın yada epey ama elinde sonunda saçların dökülecek mat olacak sana tavsiyem doğal olanları kullan bu site çook işine yarar xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Ocak 2010
  10. 13 Eylül 2008
  11. hazalkumsal

hazalkumsal Guest

Pembe renkte olan Elidor çok güzel.

12. 10 Ağustos 2009
  13. elif_cinarli

elif_cinarli Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar.kesinlikle tavsiye edebiliceğim şampuan Bioxin .. inanılmaz derecede saç dökülmesini azaltıyo ve uzun bi kullanım sonunda saçlarınızda gürlesme hissediyosunuz.tek sorun banyodan sonra saçları taramada ama o da tamamen bitkisel olmasından kaynaklanıyor.kimyasal içerikli şampuanları kullanmayın derim.fiyatı 25 tl.ama 2 ay kadar yetiyor.saçlarım belimde ben bile 2 ay kullanabiliyorum:1rolleyes:

14. 11 Ağustos 2009
  15. glt

glt Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sacı tararken zorlanıyorsan bu sacta kırılma oldugunu göstermezmi dökülmeyi önlemesi iyi ama diyer taraftan sacı kurutmuyormu

16. 11 Ağustos 2009
  17. Poison

Poison tarçınlı kek =) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bitkisel şampuanlar benim saçımı mahfediyor, tarayamıyorum şekil veremiyorum mat ve yapış yapış oluyor.. saç derisini kurtarıcam diye saçlarımın görüntüsünden oluyorum.. kimyasal oranı en düşük kozmetik şampuan ELSEVE miş. onu tavsiye ederim ben çok memnun kaldım ne zaman kullandıysam.

18. 11 Ağustos 2009
  19. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle Dalin..:kedi: