en iyi siz bilirsiniz ne gibi belirtiler yasadınız

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve ktg tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1 Ekim 2009
    Konu Sahibi : ktg
  1. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaslar hamile kalıp bizi unutuyorsunuz bize de yardımcı olun ne yaparak hamile kldınız ozel bir kür dua ne varsa bide adetten once ne gibi belirtileriniz oldu bizimle paylasın :KK43:

2. 2 Ekim 2009
  3. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    neden k,mse yazmıyo :KK43:

4. 2 Ekim 2009
  5. lxuxcian

lxuxcian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    1,5 senelik ugraştan sonra hiç bişey yapmayarak hamile kaldım sanırım aklımdan cıkarmam gerekıyormus.hıc bı belırtı yaşamadım adetten 1 gun once test yaptım ve 2 cızgı cıktı oyle ogrendım hamıle oldugumu.allahım her ısteyene versın.kımseyı bununla sınamasın.tek sey allaha sıgınmak sanırım..

6. 2 Ekim 2009
  7. fergizay

fergizay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili ktg

ben uzun uğraşlar sonucu 7 yıl sonra hamile kalabildim. ve 4. microenjeksiyonumda.Hatta hikayemi okursan ki topik açtım bu bölümde ne denli zor bir süreçten geçtiğimi anlarsın.Şu anda 8+1 hamileyim

reglimden önce bende diğer microenjeksiyonlarımdan farklı olarak hamile kaldığım microenjeksiyonumda şu belirtiler oldu

----göğüslerimdeki kılcaldamar ve toplardamarlar belirginleşti

----göğüslerim olağandan daha da büyüdü irileşti

----vucut ısım bayağı yükseldi ateş gibi yanıyordu yüzüm ayaklarım

-----transfer sonrası 5. gün kasığımın sağ orta kısmında bir kaç kez gelip giden şiddetli bir batma oldu

-----ara ara gelip giden bel ağrısı

belirtilerim bunlar oldu.hamile kalmadan önceki bu son microenjeksiyonum öncesi ben kişisel gelişimime çok önem verdim.Hatta kuantum düşünce tekniği, regresyon ,yarı değerli taşlar vb düşünüş teknikleri ve alternatif tedavi yöntemlerine yöneldim.ve tabi ki duaaa..

unutma her düşünce aslında bir niyet ve duadır.O nedenle zihninden geçirdiğin düşüncelere dikkat et....

SEVGıLER

8. 2 Ekim 2009
  9. EU3

EU3 Guest

Konu yanlış yere açılmışş:kahve:

10. 2 Ekim 2009
  11. asiikardelen

asiikardelen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    açıkcası adetten önce hiç bir belirti olmadı hatta ilk iki ay hiç birşey hissetmedim iki aydan sonra yoğun bulantılar tiksinmeler başladı birde adet olmam gereken zamandan bir hafta önce çok bel ağrısı olmuştu sadece ...

12. 2 Ekim 2009
  13. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşım,7 ay korunmasızdan sonra hamile kalabilmiştim.önce sen bi rahmini kontrolden geçirt,muayene ol,eşin spermiogram yaptırsın.keçiboynuzu,arı poleni yesin eşin.sen de keçi boynuzu ye.3 gün aralık ver birleşmelere..bu dönemde içini ferah tut.kilo fazlan varsa kilo ver,alışveriş yap,gez dolaş,arkadaşlarınla buluş.temiz hava al,eşinle yürüyüşler yap.
    hamile kalmadan önce bende felaket bi halsizlik oldu.kan tahlili yapmıştı doktor,kansızlık çıktı.adetim gecikince hamile olduumu öğrendim.rabbim hayırlısı ile hamile kalmanı ve sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin.:teselli:

14. 2 Ekim 2009
  15. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.280
    Ödül Puanları:
    163
    aklımdan cıkardım hamılelıgı ve o ay hamıle kaldım Allahın ıznıyle.....

16. 2 Ekim 2009
  17. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    benim de aklimda hic yoktu hamilelik,bu buyuk etken oldu biliyorum.
    belirtilerimse hic olmadi ama hic.
    su an goguslerim fena agriyor ve sisti,bi de kasikda agrilarim oluyo o kadar.

18. 2 Ekim 2009
  19. tugba20

tugba20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim 1hafta 10gün önceden başladı kasık ağrılarım göğüslerde şişlik acıma işte bi de akıntım sarıya döndü şimdi 7+4 haftalık son 15 gündür falan mide bulantılarım çok yoğun inş sen tüm isteyenlere Rabbim bir an önce tatdırır bu duyguyu hamilelere de sağlıklı hamilelik ve doğum nasip eder hayırlısıyla