En iyi temizlik ürünleri hangileridir?

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve katrem tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : katrem
  1. katrem

katrem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba Kadınlar Kulübünün temiz ve de titiz hanımları;

Evinizde hangi temizlik ürünlerini kullanıyorsunuz?
    Ben yeni evli sayılırım da hepsini denemek istemiyorum en iyileri hangisi ?
    (nerdeyse yarısını denedim ama :bbo:) Yardımınızı bekliyorum..:enbuyukkk:

Lavabolar ve küvet için:
    Tuvalet için:
    Mutfak için:
    Çamaşır için:
    Bulaşık için:
    Halılar için:
    Islak zeminler için:
    Parkeler için:
    Toz almak için:
    Cam silmek için:
    Tüller için:

Not: Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum ancak arattım ama bulamadım varsa kusura bakmayın arkadaşlara.s.

2. 28 Şubat 2009
  3. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    63
    canım ben banyo ve mutfak için civing bang yazılışı böyle mi bilmiyorum yağ ve kireç çözücü olanları çok memnunum domestos kullanıyorum akıcılığı az olduğundan hemen gitmiyor halı için pembe kutu içinde neydi o unuttum çamaşır için omo kllanıyorum yumuşatıcı olarak bingonun yeni çıkan ürünleri onları kullanıyorum kolay gelsin

4. 1 Mart 2009
  5. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    MR MUSCLE: Banyo-Mutfak-WC.
    CALGONİT : Bulaşık.
    PERSİL GOLD PLUS: Beyaz Çamaşırlar.
    RİNSO COLOR MATİK: Renkli Çamaşırlar.
    DOMESTOS: Her türlü hijyen için.
    ARAP SABUNU : Halı, koltuk, yer döşemeleri...
    BİNGO SOFT: Yumuşatıcı.

6. 5 Mart 2009
  7. cancer68

cancer68 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle biobellindanın ürünleri harika.şimdi reklam yapmış gibi olmayayım ben satışını yapıyorum ve ürünlerin neredeyse hepsini denedim yabancı markalara para vermektense Türk malını kullanmak ve mükemmel sonuçlar almak insanı mutlu ediyor. benden satın alın demiyorum ama bir araştırın gerçekten harika ürünleri var.

8. 7 Mart 2009
  9. dsa06

dsa06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam kızlar :) Valla ben çok sık temizlik yapan biri değilim, haftada 1 yapsam bana yetiyor :) Ama Kullandığım ürünleri yazabilirim. Kendilerinden oldukça memnunum çünkü
    Çamaşır deterjanı ve yumuşatıcı olarak şu yeni çıkan konsantre olan ürünleri kullanıyorum. Hem daha ekonomik, hem daha güzel yıkanıyor hem de marketten eve taşıması kolay :)
    Temizlikte Cif sprey ve Amway in mucizevi bir ürünü olan LOC favorim. Bu loc u her yerde (yer, cam, tezgah, halı, koltuk hatta bulaşık) kullanabiliyorsunuz. Hatta kendisini bir sprey şişesinde 1/7 oranında sulandırıp dolaplardaki el izi, toz vs vs vs işlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kendisi organik bir ürün olduğundan alerji falan da yapmıyor. Çok reklam yaptım ama ben çok memnunum Loc tan.
    Neyse kızlar, şimdi gitmeliyim, mutfak dolaplarım silinmek için beni bekliyor kaydirigubbakcemile

Pirelideve bunu beğendi.
  10. 7 Mart 2009
  11. ikrar

ikrar Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    cok haklsın canım bende evın her yerınde kullanıyorum mucize resmen ya
    bıde elde camasır yıkmada leke çözmede kullanıyorum lekelere bıre bir gercekten hemde ekonomık
    ben yag çözücüsünüde kullanıyorum mutfakta oda cok güzel komsumdan alıyorum bende camlar halılar döşemeler seramıkler evım pırıl pırıl vallahayerimseniben

12. 7 Mart 2009
  13. gxuxmxuxxsx boncuk

gxuxmxuxxsx boncuk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hanımlar amvay temizlik ürünlerinden şaşmam ..çamaşır deterjanından tutun ..bulaşık deterrjanına kadar ..herşeyini kulanıyorum. etrafımda...satışınıda yapıyorum....hem ekonomik,, hem organik..süper....

14. 8 Mart 2009
  15. cancer68

cancer68 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amway kullanan arkadaşlar bende size biobellinda ürünlerini denemenizi tavsiye ederim.locdan daha fazla kullanım alanı olduğu gibi fiyatıda ona oranla daha uygun.amway gibi bu ürünlerde organik ,zararsız olduğunu temizlik yaptığınız sularla çiçeklerinizi sulayarak anlayabilirsiniz.en önemli nokta ise Türk malı olması.

16. 15 Mart 2009
  17. meliike

meliike Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hem amwayı hem biobellindada var evimde ama loc bi başka yaa süper bişi...ben milliyetçiyim ama loc en sıkıntılı lekede ilk başvurduğumdur napiim...bio bellndanın genel temizliği hiç bi işe yaramıyo ama pas lekeleri ütü temizleyicisi iyi ama kezzap gibi kokuyo tek dezavantajı bu ...herkes sattığını savunmasın bence doğrucu olmak lazım...bio bellinda daha sıvı loc ise yoğun...genel temizlik böyle ama bio nun pas temizleyiciside gayet iyi

18. 15 Mart 2009
  19. cancer68

cancer68 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sattığım ürünü savunmuyorum, kimse benim babamın oğlu değil neticede kimseyede bu ürün iyi size satayım demiyorum zaten.piyasada satılan kireç çözücülerin hangisi güzel kokuyor.siz memnun kalmamış olabilirsiniz.ona kalırsa benim annemde uzun zaman loc kullandı ama ben daha bio ortada yokken bile loctan memnun kalmamıştım.ben kullandığım ve kesinlikle memnun kaldığım üründen bahsediyorum.sizde kendi kullandığınızdan.hepsi birer fikir :KK66: