en iyi turuncuyu nasıl elde edebilirim?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve fps tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : fps
  1. fps

fps Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne zaman güzellik ve saç bakımı ilgili bir şeyler arasam yolum buraya düşüyordu ve üye olmak kaçınılmazdı.

fakat bu konu ile ilgili forumda bir şey malasef bulamadım. saçlarım kızıl, kırmızı tonlarında aktıkça turuncu bir hal alıyor bu da benim işim kolaylaştırıyor fakat dipler, ahh o dipler...

artık kuaföre servet ödemek istemiyorum. çok daha paralı insanlar evde boyuyor saçlarını:)

saçlarımı ve kızılımı seviyorum ama mahvetmek de istemiyorum...

irlanda kızılı, nar kızılı ve turuncu tonlarında bir renk yakalamak istiyorum. karışım şeklinde bir öneriniz varsa onu da uygulayabilirim.

her şeye bir çaresi vardır dediğim internet ortamı bile bana yetmedi.

sizlerden çok umutluyum.

teşekkürler.

not: tek boya ile istediğim rengi elde edemeyeceğime eminim, karışım önerileriniz çok çok çok iyi olacak.

koyu bir babaanne kızılı istemiyorum:KK43:

2. 6 Kasım 2009
  3. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Diplerden yana bende sorun yaşıyorum. Boyalarım aktığında bakırın başka tonuna boyamak istiyorum ama dipler geldiği zaman dipler açık altlar koyu olsun istemiyorum. Yardımcı olabilseydim keşke :KK43:

4. 6 Kasım 2009
  5. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Benim,saçlarım kestane rengi.Bir keresinde aldım koleston 9.0 sarı boyayı,üstlerine sürüverdim.Zamanla turunculaştı.Turuncu bir şekilde dolaştığım günleri bilirim=)) Seçenek şu;saçını komple açıcaksın,ve aldığın boyanın rengi bakırımsı turuncumsu olucak,üstüne onu boyayacaksın.Ama saçın zaten kızıl olduğu için açtıktan sonra nasıl olur bilemiyorum.Zaten saç açılınca turuncumsu kızılımsı birşey oluyor,Annemle üstüne küllü bi kumral boyamıştık çok güzel olmuştu.Sen bakırımsı birşey boyarsan turuncu olabilir.Ama açıkçası emin konuşmuyorum sadece aklıma gelenleri yazıyorum.Aslında en iyisi kuaföre gitmen,bu aşamada.Sonra kendin boyarsın hep.

6. 8 Kasım 2009
  7. fps

fps Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçımı tekrar açmak istemiyorum ve artık evde olmak istiyorum. kuafçrlerde vakit geçirmekten siz de bıkmadınız mı? :)

8. 8 Kasım 2009
  9. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    istedıgın renk ne tam olarak ve senin suandaki saç rengin ne? foto koyarsan belki daha ıyı yardımcı olabılırız

10. 8 Kasım 2009
  11. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    297
    Ödül Puanları:
    203
    ben cokk ufakken dıyelım :p

sapsarı saclarıma kı orıjınalı sarıydı ,hataa sarının her tonu vardı ,en koyusu acık kumraldı..

sıkılıp kına yakmıştım ,turuncu olmustu ..cokta guzel olmustu kaydirigubbakcemile3

12. 9 Kasım 2009
  13. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saçın uzunsa bir kutu tarçın bakır +bir kutu koyu dore sarıyı karıştır önce boyamaya uçlardan başlar en son da diplere sürersen saçının her yanı eşit renkte olacaktır sık dişli bir tarakla saçını tara boyadıktan sonra bunu ihmal etme sakın böyle yaparsan boya eşit dağılır senin saçın akmış bir kızıl olduğuna göre bu kesinlikle işine yarayacak bir tariftir kolay gelsin

14. 9 Kasım 2009
  15. ilkyaz

ilkyaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben tarcın bakırla altın sarıyı karıstırdım böle oldu altında kızıl vardı

16. 10 Kasım 2009
  17. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok süper olmuş canım benim saçımda bronz kahve var biraz aksa açılsa bende böyle yapıcam:teytey:

18. 10 Kasım 2009
  19. ilkyaz

ilkyaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tesekkür ederim yap da biz de görelim kahvenin üstüne tutar