En iyisi görüşmemek !!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve babyface26 tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : babyface26
  1. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar bir problemimi sizlerle paylaşmak istedim.sorun ise eşimin ailesi evlendiğimizden beri bize maddi ve manevi anlamda hiçbir destekleri olmadıkları gibi eşimle aramızı bozmaya çalışıp beni hiç istemediler evleneli 1.5 sene oluyor eşimle şuanda bir bebeğimiz olsun istiyoruz ancak olmuyor ne diyeyim herşeyin hayırlısı allahtan tedavi görüyorum.Eşim geçen ay işinden ayrıldı ve bir süre evde vakit geçirdi.Destek olurlar mı dedikçe köstek oluyorlar yeni bir işe girdi çokşükür ve bu ay geç maaş alacak bende kendi memleketimde kendi annem eşim ve ben oturuyoruz kendimize küçük bir dünya kurduk.alyanslarımıza kadar herşeyimizi kendi annem aldı ve babam vefat etti ben küçükken yani politika olsun diye düğünüme geldiler.Neyse fazla uzatıp sıkmayayım sizleri, bir süredir görüşmüyorduk zaten gurbetteler sırf eşimin ailesidir diye üzülmesin diye görüşmeye başladım fakat anladım ki bize zarar veriyorlar sadece bize dokunmayan yılan bin yıl yaşasın deyip sevgi ve saygı bekliyorlar.Bu ay sıkışınca bir miktar para istedi eşim ve yok demişler.en azından oğlum ne yapacaksın sıkma canını deyip destek olabilirler ne bileyip bu zamana kadar hiçbir beklentimiz olmadı ilk defa birşey istedik şimdide saygı bekliyorlar düğünümün ertesi günü eşimle aramızı bozmaya çalışan insanlardan ne bekleyebilirim allah annemi eşimi başımdan eksik etmesin

2. 31 Mayıs 2009
  3. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    senin memleketinde oturuyosunuz diyemi istemediler sizi acaba?
    ondandır bu tavırları kesinn

4. 31 Mayıs 2009
  5. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok bilemiyorum ki arkadaşlar ama söylediği kadarıyla eşime çalışan birini istiyormuş bende ev hanımıydım hem kendi memleketime yerleşeli 8 ay olacak o da eşim ve ben istedik daha önceleri eşimin işi dolayısıyla antalyada ikamet ediyorduk

6. 31 Mayıs 2009
  7. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    lütfen bir fikir verin nasıl davranmalıyım yapmacık olmaktan bıktım onlara karşı.Annemi de çok üzdüler zamanında neden annemin eşi yokmuş bir sürü şeyler kayınvalidemlerle sadece internet ve tlf dolayısıyla görüşüyorduk annemi bile kıkanıyor eşinden düşünün.çok üzgünüm gerçekten senağlama

8. 31 Mayıs 2009
  9. EU1

EU1 Guest

eşin ne dşünüyor peki? onların çıkarcı tvırlarının farkında mı?

10. 31 Mayıs 2009
  11. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşimde farkında herşeyin ve görüşmek istemiyor.Bende aynı şekilde eşim evlenmeden önce onlara hep maddi destek de bulunmuş fakat onlar oğullarına üvey evlat gibi davranıyorlar bir damatlık bile almadılar kendi gelinliğimi bile annem aldı şimdi ise birşey istedik istemez olsaydık ne yapmam gerek nasıl davranayıp içeme sinmiyor onlarla görüşmek yapmacık tavırlar bir de yönlendirmeye çalışıyorlar bizleri.biliyorum böyle basit konuları okumaktan bıktınız ama fikrinize ihtiyacım var

12. 31 Mayıs 2009
  13. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    eee eşinde senın yanında olanları görüyo madem görüşmeyin ılgılenmeyın bence:nazar:

benzer problemler benımde oldu eşimin ailesiyle ara bozmaya calısmalar dır dır dır
    durduk yere beddulara

en sonunda actım tel ne ölünüze ne dirinize dedım
    eşimede resttı cektım

onlar benım evıme gırerse benı unut ben bosarım senı dedım

eşim herseyın farkındaydı zaten hep yanımda durdu :teselli:

görüşümüyorum ılgılenmıyorum tınlamıyorum
    rahatım huzurum yerınde cok sukur :teselli:

14. 31 Mayıs 2009
  15. EU1

EU1 Guest

eşinin de senle aynı fikirde olması çok güzel bence.. ya saçmalama gayet normal davranıyorlar sen abartıyorsun gibi bir tavrı olsaydı? o zaman çok daha zor durumda kalacaktın..
    görüşmenizi seyrekleştirin.. bayramdaaan bayrama..

16. 31 Mayıs 2009
  17. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı şekilde yapmadıkları kalmadı. eşimde yanımda duruyor bende onun yanında çok şükür. artık yeter diyorum yani...yasakkelime fakat şimdi birkaç gün sonra arayacaklar kendimde çok sinirliyim nasıl tepki vermeliyim yettiler artık

18. 31 Mayıs 2009
  19. babyface26

babyface26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    flirteusecim onlar bayramdan bayramada anlamıyor birgün tel açmasan net açmasan arıyor artık hiç görüşmek istemiyorum eşim saolsun hep destek bana ama o içine atıyor herşeyi