en kalıcı mavi siyah saç boyası hangisi?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Summer tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Summer
  1. Summer

Summer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    İyi akşamlar öncelikle önceki konumda mavi siyahın kalıcılığını falan merak etmiştim ama şimdiki sorum ise en kalıcı olanı hangisi aslında koleston a bakmıştım fakat internette mavi siyahını göremedim bir kaç güne kozmetiklere bakmayı düşünüyorum ama sizlerinde fikirlerinizi almak istedim kolestonda mavi siyah kaldırılmışsa loreal recital preference düşünüyorum...
  2. 15 Ocak 2010
  3. frapan

frapan Üye Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    mavi siyah zararlı oldugundan dolayı kaldırıldıgını duydum ben sadece voila da var diye biliyorum o da oldukça ucuz oldugu için düşündürdü beniCADIARZU Kalıcılığa gelince; siyah başlı başına kalıcı istesende cıkmaz sacından ben garnier krem boyayla boyayalı 5 ay oldu hala yeni mi boyadın sacını diyorlar. O yuzden bir kez daha dusun dyorum:)
  4. 15 Ocak 2010
  5. ilk_arzum

ilk_arzum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende mavi siyah yaptım birsürü denedim hep aktı garnier dene bitkiselboya hemkalıcı
  6. 16 Ocak 2010
  7. Summer

Summer Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    voila kullanmayı düşünmüyorum arkadaşımın doğal orta kahve saçlarına uygulamıştık 2 hafta sonra kızın kendi rengi tamamen yerine geldi loreal preference serisi yada excellence düşünüyorum koleston a bugün baktım kaldırılmış sadece siyah var açıkcası benim kararım kesin ama akmayan boyayı bulursam süper olucak :KK43: garnier de mavilik hala yerinde duruyormu peki?
  8. 5 Mart 2010
  9. simeron

simeron TATLIŞ'yla çok mutlu :)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben hep voila kullandım hiç te arkadaşınızın yaşadığı akmayı yaşamadım saçtan saça fark var demek :S
  10. 5 Mart 2010
  11. nimesaybycn

nimesaybycn Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    evet bende siyah ve mavi siyahta hep voila kullandım resmen mıhlanıyordu saçıma koleston fln çok akıyor özellikle mavi siyah
  12. 5 Mart 2010
  13. simeron

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hatta bu akşam üzeri aldım voila siyah :) aman yarabbim hiçbiyerde yoktu zor buldum bitmiş hep herkes siyah saçlı olmaya karar vermiş sanırım =)) neyse.. gece boyayıp bu alacalı kızıllı renkten kurtulacağım saç açmak benim neyime laelaelaelaelae
  14. 5 Mart 2010
  15. nimesaybycn

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    canım bence siyah değil de koyu kahve alsaydın o da kapatırdı kızılı hem onun rengini kırmak daha kolay olur
  16. 6 Mart 2010
  17. simeron

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yok be canım artık daimi siyah olucam kesin karar yani taa evlendikten sonra belllkiii değiştirirm rengini.. ben koyu kahve pek sevmiyorum doğal saçlarım öyle zaten koyu yapıcam tam siyah olsun bari dedim.. ya bu arada bulaştı çok siyah boynuma feci kollaırm falan koca kutu aseton bitti.. geri kalanlar için yarın kardeşim alıcak ama başka çaresi yok mu bunları temizlemenin??? şuan boyalı saçlarım bekliyorum
  18. 6 Mart 2010
  19. nimesaybycn

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    canım boyandıktan sonra bir çaresi var mı bilmiyorum ben de genelde kolanya ile temizlemeye çalışırım ama tamamen çıkmıyor tabi.
    o yüzden artık boyamadan önce alnıma kulaklarıma falan bol krem sürüyorum o zaman boya tutmuyor rahat oluyor.