En Kötü Şöför Terazi Burçları

Konusu 'Terazi Burcu' forumundadır ve iyivakit tarafından 15 Aralık 2006 başlatılmıştır.

15 Aralık 2006
    Konu Sahibi : iyivakit
  1. iyivakit

iyivakit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sigorta kayıtları tutan Kanadalı "insurenceHotline. com" sitesinin araştırması, kazaları belirleyen asıl faktörü buldu: Burçlar! Ve istatististlere göre terazi burcu olanlar direksiyonu tartamıyorlar!
    ne diyosunuz teraziler bu habere:)

2. 15 Aralık 2006
  3. benim babam terazi bucu iyi şöfördür fakat trafikte aşırı sinirli onunla yolculuk etmek pek zevkli değil

4. 16 Aralık 2006
  5. aynur arxixkçxixlxix

aynur arxixkçxixlxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eyvah en sevdiğim arkadaşım terazi burcu araba kullanmayı yeni öğreniyor burca bakarsak demekki pek umut yok gibi hayırlısı peki en iyi araba kullanan hangi burç acaba biliyormusunuz ?

6. 11 Ocak 2007
  7. violet1

violet1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    78
    Bence Doğrudur çünkü Terazi Burcuyum 11 Yillik Ehliyetim Var..3-5 Kez Araba Kullanabildim..sikiştirdiklari Için 2'sinde Kavga Ettim.. Dahada Kullanmaya Cesaretim Kalmadi..

8. 11 Ocak 2007
  9. esmerimm

esmerimm herşey yolunda.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben terazi burcuyum.gercekden hiç kullanmak gibi heves yok içimde.bilmiyorum ama ileride ne olur daha 16 yaşındayım

10. 19 Ocak 2007
  11. VENUS_

VENUS_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Ben Terazi burcuyum... 12 yıldır ehliyetim var... çok şükür... kaza olayı yaşamadım..(sürekli araba kullanıyorum) ilk zamanlarda herkesin başına gelebilecek park etmeye çalışırken duran arabaya çarpma problemim olmuştu :Roflol: :Roflol: iki kez ... Ama çok şükür.. uzun yoldada kulanıyorum araba.. şehir içi trafiğindede... problem yaşamadım şimdiye kadar.... hatta başkasının kullandığı arabayla yolculuk yapamama gibi sorun var... kendime çok güveniyorum yani... dikkatliyim... riske atmam ne kendimi ne de başkasının hayatını....

Şöyle bişi var...trafikte çok sakindim.. son zamanlarda acayip bi şekilde minibüs taksi ve kamyon şöforlerine karşı bi sinir harbi yaşıyorum... haksızda sayılmam... bir gün bişi olacak hadi hayırlısı.. piyango kime rastlayacak bilmiorum :uhm:

12. 26 Ocak 2007
  13. deryadeniz29

deryadeniz29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben terazi burcuyum ve 12 yildir ehliyetim var türkiyeye giderkende cok araba kullandim cok sükür hic kazamda olmadi simdiye kadar. Araba kullanmasinida cok severim

14. 26 Ocak 2007
  15. tuluat

tuluat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Külliyen yalan walla. :))

Benim eşim terazi burcu. Hayatımda onun kadar iyi bir şöför görmedim desem yeridir.

16. 5 Şubat 2007
  17. masal

masal Guest

bende terazi burcuyum. ve ehliyet henüz yeni alıyorum. sınava falan girdim ama henüz ehliyet elime gelmedi. kullanmaya gelince direksiyonum çok güzel harika araba kullanıyorum. ama bi sorun var. yolda bende başka şöförler ve yayalarda var:mymeka: onlarda olmassa benden daha iyi bir şöför yok valla:Roflol: :Roflol:

18. 3 Nisan 2007
  19. EU1

EU1 Guest

kesinlikle katılıyorum bende terazi burcuyum ve kendime araba kullanma konusunda hiç güvenmiyorum direksiyonu ne zaman sağa sola çewirecemi tam hesaplayamıyorum:bbo: en iyisi hiç başına geçmemek ne olur ne olmaz daha gencim görecek çok şey war...