En mukemmel yuz temizleme jeli

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve selmaizmirli tarafından 25 Kasım 2007 başlatılmıştır.

25 Kasım 2007
    Konu Sahibi : selmaizmirli
  1. selmaizmirli

selmaizmirli Guest

Arkadaslar en mukemmel yuz temizleme jeli SEBAMED likit.Ben simdiye kadar avon un neredeyse butun temizleme jelleri,oriflame in cogunu (arkadaslarim sattigi icin almistim) neurtogena nin yuz yemizleme jelini,reklamlarda gordugun etkili sandigim ama hic ise yaramayan vichy normaderm temizleme jeli dahil o kadar cok malzeme kullandimki ama sebamed likit kadar hicbiri mukemmel degil.Eger hala denemediyseniz siddetle tavsiye ederim.hem derinlemesine temizliyor hemde cildi hassaslastirmiyor.

2. 25 Kasım 2007
  3. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    83
    sebamedin likit jeli bnm cildime o kdr agır gelmşti ki yüzümü yıkadıgımda yüzüm kıpkırmızıydı ve catır cayır yanıyordu.ben avene kullanıorum ve memnunum şimdi

4. 25 Kasım 2007
  5. selmaizmirli

selmaizmirli Guest

valla canim benim cildime cok iyi geldi hatta neden baska bir urun kullanmadim simdiye kadar diye hayiflandim.tabiki herkesin cildi farkli birine yarayan digerine yaramayabiliyor.Ama bana sebamed cok yaramisti.zaten diger urunlerin bir ciltte alerji yapma olasiligi milyonda bir sebamed urunlerinin ise 5 milyonda 3 mus.

6. 25 Kasım 2007
  7. selmaizmirli

selmaizmirli Guest

Diger urunler dedigim dermokozmetikler yani eczanede satilanlar yoksa kozmetik urunlerin alerji yapma olasiligi cok fazladir eminim :)

8. 25 Kasım 2007
  9. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    83
    cnm sebamed çok agır bir üründür yaglı ve normal ciltlere iyi gelir ama hassas ciltleri de haşat eder.htta eczaneden ürün bakmaya gitiğimde kadın keşke kullanmasaydınız sebamedi çok kurutur hassas cildi yakar demişti.ama ben avene geçtm avene fransa da çok ünlü bir yer,kaplıcalarıyla,cilt tedavi merkeziyle ünlü ve cilt hastalıklarının tedavisi için kullanılan destek ürünleri var.çok çok hassas ciltler içinhazırlanmış.dermatologlarbile sivilce problemi,kuruluk gibi bi sürü problemde bunu öneriolar.yani

10. 25 Kasım 2007
  11. DERXIXNDENXIXZ

DERXIXNDENXIXZ aşka aşığım bal gibi... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    izmirlim canım hemşehrim ben de ne yazık ki arkadaşlara katılıyorum...5 sene önce sebamed'in bahsettiğin likid ürününü kullanmıştımda...kokusu falan şahane ama ağır bir ürün.
    benim şimdiye kadar kullandıklarım arasında en memnun kaldığım ROC'un sabunu olmuştu...daha hassas cildi olan arkadaşlara tavsiye ederim...

12. 25 Kasım 2007
  13. jeesy

jeesy Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    La Roche Posay- effaclar jel çok iyi..özellikle yağlı ve hassas ciltler için.

14. 25 Kasım 2007
  15. admin

admin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende size yuz icin clinique tavsiye ediyorum.vucut bakimi icinde clarins.bilmiyorum turkiyede fiyatlari nasil ama burda cok uygun.mesela turkiyede body shop urunlerini kullaniyorlar ama inanin burda body shop en ucuz en kotu urunler olarak biliniyor.ben londrada yasiyorum.burda insanlarin hic kullanmadiklari bi urunler oyuzden dikkatli olmanizi oneriyorum

16. 25 Kasım 2007
  17. nirvan80

nirvan80 Guest

bence öncelikle dermokozmetik ve kozmetik ürünleri birbirinden ayırt etmek gerrekir dermokozmetik özellikle problemli ciltlerde çok daha iyi netic verir şunuda göz ardı etmemiz lazımki cildimiz en kıymetli elbisemiz o yüzden ürün alırken çok hassas olmalıyız ve paradan kaçınmamalıyız evet sebamed iyi bir ürün ama onun gibi daha ne ürünler var.mesela ben la praırie kullanıyorum ve çok memnunum çok pahalı ama değiyor

18. 25 Kasım 2007
  19. nirvan80

nirvan80 Guest

çok güzel bir konuya parmak bastın canım evet burda body shop ürünlerini çok kullanıyorlar ama ben hiç beğenmiyorum vücut bakımında bende clarins i tek geçiyorum güneş ürünleride süper