En Sevdiğim Astrolog Hakan Kırkoğlu'nun 2010 Koç Burcu Yorumu

Konusu 'Koç Burcu' forumundadır ve chess tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

  21 Aralık 2009
  Konu Sahibi : chess
 1. chess

  chess Guru Editor

  Katılım:
  13 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  48.636
  Beğenildi:
  32.557
  Ödül Puanları:
  463
  KOÇ

  21 Mart - 20 Nisan
  Ateş - Öncü


  Bu yıl hayatınızda belki sadece bir kez görebileceğiniz büyük bir transit gerçekleşiyor ve Uranüs 28 Mayıs’ta burcunuza geçiyor. 14 Ağustos’a kadar sürecek olan bu ilk ziyaret, 2011’den itibaren temelli hale gelecek ve yedi yıl sürecek. Uranüs bu süre boyunca hayatınıza büyük bir özgürleşme cesareti getiriyor. Uranüs,uykudan uyandıran, eskiyle bağlarımızı koparan, yenileyen ve heyecanlandıran gezegendir.
  2010’dan itibaren kendinizi eski bağlardan kopartacak, daha güçlü ve cesur hissedeceksiniz. Aradığınız heyecanı ve öne çıkma imkanını fazlasıyla bulacaksınız.
  Haziran’daki Jüpiter-Uranüs birleşmesiyle, inanılmaz ilerlemeler, büyük sürprizler, ani şans ve kişisel özgürlük getiren fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Jüpiter, burcunuzda kaldığı sürece kendinizi geliştirmek yönünde çok önemli adımlar atabilir, fırsatlar elde edebilirsiniz. Jüpiter yabancılarla ilişkilerde, yolculuklarda, eğitim ya da akademik alanda önünüzü açacak olanaklar sağlayabilir.
  Yılın ikinci yarısında netleşecek fırsatları değerlendirmeye bakın. Bu transit, özellikle 20-24 Mart doğumlu Koç’ların hayatında çok önemli başlangıçlar yapmasına yardımcı olacak.
  Bu yıl Uranüs’ün de burcunuza geçişi nedeniyle, istek ve arzularınız yönünde sakin kalmanız kolay olmayacak. Satürn size kendinize çok güvenseniz de, diplomatik olmanız gerektiğini zorla vurgulamakta. Bu nedenle, ilişkilerde, evlilikte ve yakın arkadaşlıklarda sabırlı ve sağduyulu olmak, uzun vadeli düşünmek önem kazanıyor.

  Aktif zamanlar
  Mars’ın burcunuzla sert açılarda kaldığı zamanlar aktif zamanlar olacaktır. Eğer bu dönemlerde kendinizi kontrol edebilirseniz çok daha başarılı olabilirsiniz. Hırsınızın test edileceği bu dönemlerde planlı davranmak ve yıkıcı öfkeden uzak kalmak en iyisidir. 30 Temmuz-15 Eylül arasında ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarınız ile ilgili konularda dengeler hassaslaşabilir.

  Şanslı alanlar
  Jüpiter’in burcunuzu ziyaret edececeği 6 Haziran-9 Eylül arasında hayatınıza katabileceğiniz pek çok fırsat ve aniden ortaya çıkan gündemler söz konusu. Jüpiter, 2011’de yeniden burcunuzda ilerleyecek ve tarihlerde kendinizi geliştirmeniz için çok güzel fırsatlar getirecek. Özgüveninizin artmasıyla hayata bakış açınızı genişleteceksiniz. Bu genişleme eğitim, yolculuklar, yabancılar ve akademik alanda olabilir.
  Çekinmemeli, yeni riskler almaya açık olmalısınız. Bu nedenle Jüpiter uzun zamandır düşündüğünüz ve adım atmak istediğiniz konularda hızlı hareket etmenizi kolaylaştıracak.
  Bu dönemde kişiliğinizi kullanmak ve inandırıcılığınızı ortaya koymak, en büyük desteğiniz olacak.


  SAĞLIK
  Son iki yıldır özellikle iş hayatının getirdiği baskılar nedeniyle gerginlikler ve bazı sağlık sorunları yaşamış olabilirsiniz. Hazirandan itibaren daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Ancak bu yıl da sağlığınıza gereken önemi göstermeye devam etmelisiniz. Satürn’ün karşıt konumda olması fiziksel enerjinizin düşmesine neden olabilir.
  7 Haziran-30 Temmuz arasında iş hayatınızdaki yüksek sizi zayıf düşürebilir. 30 Temmuz’da Mars ve Satürn’ün birleşerek Uranüs’e karşıt açı yapması nedeniyle beklenmedik kazalara karşı dikkatli olun. Neyse ki Jüpiter’in koruyucu açısı yıl ikinci yarısından sonra Koç’lar için koruyucu olacak.

  AŞK TAKVıMı
  Hazirana kadar ilişkilerinizde hareketli bir dönem yaşayabilirsiniz. 2010 ilişkilerinizi test edecek.
  29 Ekim 2009’dan sonra başlayan ilişkiler büyük ciddiyet kazanırken, yeteri kadar sağlam bir temele dayanmayan beraberlikler bitebilir.
  8 Ekim-18 Kasım arasında ilişkilerde huzursuzluklar yaşanabilir.

  KOÇ KADINI
  Aşk hayatınızda ve ilişkilerinizde birtakım karmaşa ve sorunlar, 10 Mart’a kadar devam edecek. Bu tarihten 7 Haziran’a kadar tutkulu, heyecanlı deneyimler söz konusu olabilir. 30 Temmuz-15 Eylül arasında ilişkilerinizde tutkunun yanı sıra ciddiyet de aramaya başlayacaksınız, evlilik kararı alma isteğiniz artabilir.
  Mars’ın burcunuzla uyumlu olduğu dönemlerde ilişkilerinizde daha uyumlu ve keyifli olabilirsiniz. 10 Mart 7 Haziran ve 28 Ekim-8 Aralık arası böyle dönemler olacak.

  KOÇ ERKEĞı
  10 Mart’a kadar aşk hayatınızla ilgili konularda hırslı ve enerjik davranışlar sergileyebilirsiniz. 14 Haziran-10 Temmuz arası heyecanlı deneyimler söz konusu. 8 Ekim-18 Kasım dönemi aşk hayatında gereğinden fazla sahiplenici davranışlar sergilemeyin. Bu dönemde biraz daha sabırlı davranmalısınız. Genel olarak 18 Ocak-11 Şubat, 7-31 Mart, 25 Nisan-20 Mayıs dönemlerinde aşk ve beraberlikler, daha akıcı ilerleyebilir.

  KARiYER ve PARA
  29 Ekim 2009’da Satürn’ün Terazi burcuna geçmesiyle çok şey değişmeye başladı. Bu güçlü değişim, 2010’da daha belirgin hale gelecek. Bu yıl iş hayatında vitesiniz yükselecek ve daha girişken ve ilişkilerin önem kazanacağı bir dönem başlayacak. Satürn’ün Terazi burcuna ilerlemesi evlilikler, anlaşmalar ve ortaklaşa konular açısından önemli değişiklikler getirecektir. ış bağlantılarınız yeteri kadar güçlü değilse, ciddi problemler yaşayabilirsiniz.
  Plüton’un, işle ilgili konularınızı etkileyerek Oğlak burcunda ilerlemesi pek çok Koç’u kariyer ve sorumluluklar alanında daha hırslı yapmakta.
  Özellikle 21-26 Mart doğumlu Koç’lar, bu alanda büyük dönüşüm içindeler. Mücadeleden korkmayın. 28 Mayıs’ta Uranüs’ün Koç burcuna girmesi, sizi bağlayan koşulların tamamen sona ereceği, büyük yeniliklere yol alacağınız yeni bir dönem başlatacak.
  6 Haziran’da Koç burcuna giriş yapacak Jüpiter, şahsi konularda size şans getirecek. 7 Haziran-30 Temmuz arasında enerjiniz çalışma ortamına yoğunlaşabilir.
  21 Ocak-9 Şubat, 15-22 Ağustos dönemleri, ortaklıklar ve üstlerinize karşı sorumluluklarınız nedeniyle büyük baskı altına girebilirsiniz. Bu güçlü enerji altında başarılı olmak için hırsla harekete geçin, her yolu deneyin.
  Plüton enerjisi, iş hayatına manipülasyonlar ve güç oyunları getireceği için, bu dönemde ilkeli davranmazsanız, başarı yerine sizi çok daha güç duruma düşürebilecek baskılar altında kalabilirsiniz.
  15 Eylül 28 Ekim arasında kredi ve sigorta gibi konularda beklenmedik harcamalar karşınıza çıkabilir.
  31 Mart-25 Nisan arasında küçük kazançlar elde edebilirsiniz. 8 Aralık’tan sonra harcamalarınız artabilir.

  Yükselen burçlarına göre KOÇ
  Yükselen Koç: Yılın ilk yarısında aşk hayatınız, yaratıcılığınızı ortaya koyduğunuz konular ön planda. 10 Mart’tan sonra kendinizi çok rahat gösterebileceksiniz. Evlilik ve ortaklıklarınızda daha fazla sorumluluk almaya başlıyorsunuz.

  Yükselen Boğa: Hayata bakışınızda, yaşam felsefenizde dönüşümler yaşanmakta. Başka kültürler, eğitim ve yolculuklar, iş hayatınıza yeni açılımlar getirecek. Aile ortamınızı ilgilendiren konular haziran ayına kadar sizi yorabilir.


  Yükselen ıkızler: Yılın ilk yarısında kariyer alanında ortaya çıkacak fırsatları mutlaka değerlendirin. ış alanında genişleme ve ilerleme olanakları var. Ekimden itibaren dikkatinizi yaratıcı konulara daha fazla ayırın. ılişkilerinize ciddiyetle yaklaşın.

  Yükselen Yengeç: Bu yıl Jüpiter sayesinde daha iyimser, neşeli ve şanslı olabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabilir, eğitim olanakları bulabilirsiniz. Yaza kadar harcamalarınızı kontrol altında tutun. Özellikle martta para durumunuzu güvence altına alın.

  Yükselen Aslan: Yıla enerjik giriyorsunuz. Agresiflikten, gurur çatışmalarından kaçının. Hazirana kadar alacak ve finans konularında kazançlarınız olabilir. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde, iletişim ve eğitim konularında daha dengeli olun.

  Yükselen Başak: Yılın ilk yarısında ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik alanında oldukça şanslısınız.Yaz aylarında ortak finansal konularla ilgili kararlar alabilirsiniz. Satürn iki yıllık süreçte size gelirinizi daha dengeli, kontrollü yönetmeyi öğretecektir.

  Yükselen Terazi: ıki yıldır süren karışıklıklar sona eriyor. Evlilik, anlaşmalar ve ortaklaşa konularda önemli kararlar vereceksiniz. Yılın ilk yarısında işinizde ortamınızda büyüme imkanlarınız olacaktır. Yazın ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evlilik alanında şanslısınız.

  Yükselen Akrep: Özellikle ilişkiler, ortaklıklar, evlilik hayatında dikkatli davranmalısınız. 2010 yılında kariyerde bitişler söz konusu olacaktır. Bu yıl çocuklarla ilgili konularda ve yaratıcı alanlarda zevk alabileceğiniz güzel imkanlar da söz konusu.

  Yükselen Yay: Parasal mücadeleniz daha belirgin hale gelecek. Yeteneklerinizi ciddi biçimde ele alarak kazançlarınızı arttırmak için kararlı olacaksınız. Yüksek eğitim çalışmalarıyla uğraşacaksınız. ılişkilerinizde daha fazla sorumluluk alabilirsiniz.

  Yükselen Oğlak: ıki yıldır Plüton sizi daha kararlı, güçlü ve hırslı kılmakta. Bedeniniz, görünümünüz ve sağlığınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. ışteki sorumluluklarınız artmaya başladı. Kariyer ve evlilik konularında çok hızlı gelişmeler yaşanabilir.

  Yükselen Kova: Yurtdışı bağlantılı konular ve eğitim alanında daha ciddi çalışmalar içine gireceksiniz. Hazirana kadar yeteneklerinizi değerlendirme ve kazancınızı yükseltme fırsatları bulacaksınız. Evlilik hayatınızda gurur kavgalarına girmemeye çalışın.

  Yükselen Balık: Marta kadar gereğinden fazla efor harcayabilirsiniz. Hazirana kadar şanslısınız ve korunacaksınız. Fırsatları mutlaka değerlendirmelisiniz. Varsa sağlık problemleri de daha hızlı düzelebilir. Parasal konularda daha kontrollü ve ciddi olun.

  TÜRKıYE’NıN 1 NUMARALI ASTROLOĞU HAKAN?KIRKOĞLU 2010 ASTROLOJi HARiTASINI AÇIKLIYOR
   
 2. 21 Aralık 2009
  Konu Sahibi : chess
 3. chess

  chess Guru Editor

  Katılım:
  13 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  48.636
  Beğenildi:
  32.557
  Ödül Puanları:
  463
  çok şanslıyız koç kadınları, bu defa vurcaz voleyisositosositosositosositosositososito
   
 4. 21 Aralık 2009
  Konu Sahibi : chess
 5. Galateia

  Galateia Popüler Üye Üye

  Katılım:
  27 Şubat 2009
  Mesajlar:
  1.511
  Beğenildi:
  13
  Ödül Puanları:
  148
  çook güzel görünüyor bakalım 2009 berbat geçti tek kelimeyle, 2010 inşallah daha iyi olucak :)))
   
 6. 22 Aralık 2009
  Konu Sahibi : chess
 7. calisto

  calisto Aktif Üye Üye

  Katılım:
  13 Eylül 2007
  Mesajlar:
  9
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  76
  geçen yıl hazırlık dönemiydi bence iyisiyle kötüsüyle biraz zorlayıcıydı şimdi sırada eylem planımızı yapmak ve harekete geçmek gerekiyor ben açıköğretime yazıldım mesela 16 yıldır geciktiriyordum bu geçiş vesile oldu bence umarım herkes için öyle olur arkadaşlar:hooray:
   
 8. 22 Aralık 2009
  Konu Sahibi : chess
 9. calisto

  calisto Aktif Üye Üye

  Katılım:
  13 Eylül 2007
  Mesajlar:
  9
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  76
  benim için gerçekten çok şanslı ve bereketli bir yıl olacak bunu hissedebiliyorum bilirsiniz sezgilerimiz çok kuvvetlidir yönetici burç nede olsakaydirigubbakcemile2
   
 10. 22 Aralık 2009
  Konu Sahibi : chess
 11. chess

  chess Guru Editor

  Katılım:
  13 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  48.636
  Beğenildi:
  32.557
  Ödül Puanları:
  463
  ne yalan söyliyim bende öyle hissediyorum, 2010 dönüşüm yılı olcak bizim içinkaydirigubbakcemile5
   
 12. 22 Aralık 2009
  Konu Sahibi : chess
 13. chess

  chess Guru Editor

  Katılım:
  13 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  48.636
  Beğenildi:
  32.557
  Ödül Puanları:
  463
  inşallah canımkaydirigubbakcemile5
   
 14. 4 Ocak 2010
  Konu Sahibi : chess
 15. ozlemarda

  ozlemarda Şeker Prenses♔Tuz Kral♕ Üye

  Katılım:
  24 Nisan 2009
  Mesajlar:
  3.570
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  106
  inşallah gzl şeyler olur artık 2010'dakaydirigubbakcemile5
   
 16. 4 Ocak 2010
  Konu Sahibi : chess
 17. KucukBocuk

  KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

  Katılım:
  11 Nisan 2008
  Mesajlar:
  9.630
  Beğenildi:
  15
  Ödül Puanları:
  146
  ben de öyle hissediyorum... 2009un bitişine tanık olmak bile mutlu etti beni...
  2010dan çok umutluyum... hepimize bol şans kaydirigubbakcemile5
   
 18. 4 Ocak 2010
  Konu Sahibi : chess
 19. KucukBocuk

  KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

  Katılım:
  11 Nisan 2008
  Mesajlar:
  9.630
  Beğenildi:
  15
  Ödül Puanları:
  146
  kızlar susan miller diye ünlü bir astrolog var... ama yabancı ; yorumlarının türkçe yapıldığı siteye üyelik de paralı... yorumları gayet detaylı...

  ocak ayı burç yorumunu okudum... ayy içim kıpır kıpır oldu sizle paylaşmak istedim...ingilizce bol teknik terim terim olduğu için anladığım kadarıyla ;

  genel olarak diyor ki değişim başlıyor... bitişler yeni başlangıçtır... elinizde olmayan sebeplerden gelen değişiklikler için üzülmeyin çünkü daha güzeli olacak...

  kariyerde güzel gelişmeler başlıyormuş...
  aşkta da güzel gelişmeler başlıyormuş... 12 yıldır olmayan gezegen ve yıldız konumları oluyormuş ve biz hayatımızın en güzel yılını yaşayacakmışız... :lepi:

  30 ocak aşkta en güzel günmüş bu ayda... yalnız olanlar birileriyle tanışabilir ya da daha önceden tanıdıkları biri ile güzel bir gelişme yaşayabilir ; birlikteliği olanlar güzel bir gün geçirebilirmiş...

  aşkla ilgili gelişmeler bu ay başlayıp marta kadar devam edecekmiş... yani netlik marta kadar olmayacakmış ama gelişme olacakmış... biraz sabır diyor biz sabırsızlara ...

  biraz da bazı şeyleri oluruna bırakın demiş ; herşeyi yönetmek isteğimiz her zaman için iyi olmayabiliyormuş -tatlicadiarzu-

  bu kadarını hatırlıyorum ... ayyy 2010 ben seni çok sevdim opuyorumnanaktan