En son çare Balık Yağı mı acaba?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gxuxlxuxcxuxk tarafından 25 Kasım 2007 başlatılmıştır.

25 Kasım 2007
    Konu Sahibi : gxuxlxuxcxuxk
  1. gxuxlxuxcxuxk

gxuxlxuxcxuxk Allahım sana emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herşeyi denedim..oğlum çok iştahsız..4 yaşını bitirdi ama hala ben yemek yediriyorum..iştah şurupları ,vitaminler,hatta dr. bile götürdüm bu yüzden.balık yağı denemedim.arkadaşlar aceba içinizde deneyen varmı?lütfen mesaj atar mısınız?iştahı açıyor mu?seneye ana sınıfına başlayacak hala ben yediriyorum.
    lütfen aranızda deneyen varsa mesaj atsın.sağlıcakla kalın...

2. 26 Kasım 2007
  3. Dolun@y

Dolun@y Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gülücük canımm gelişmesi arkadaşlarından geri değilse bence gerek yok doktorada götürmüşün biraz düşme üzerine bence canım zamanla kendi yemeyi öğrenir ve iştahı açılır bukonuda çok bilgim yok balık yağı iştahı açarmı bilmiyorum

4. 26 Kasım 2007
  5. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım saol ilğin için ..inşallah sorun üstüne çok düşmekten olur..

6. 27 Kasım 2007
  7. tatarxixm

tatarxixm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bizde aldık balık yagı ama pek fayda olmadı sanırım 1 kutu içti iştah aynı 9 yaşında ve 25 kilo cok zayıf bizde istiyoz biraz kilo alsın babası aldı sanırım bunyeden

8. 27 Kasım 2007
  9. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya ne zor degilmi..herkez aynı dertten muzdarip.allah başka dert vermesin..sağlıcakla kal mesajın için teşekkürler.

10. 27 Kasım 2007
  11. esma benli

esma benli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlumda yemek konusunda biraz problemli balık ve köfte yiyor sadece yemek olarak.yanında havuç salata.ben ilk zamanlar çok üzüloyordum tek taraflı besleniyor diye.sonnrasında artık açmısın diye sormuyorum o geliyor açım anne diyor yemeğini yiyyor iki öğün sadece.aç olsa eğer muhakkak yer çocuk demekkki bişeyle karnını doyuruyor çocuğunuzu iyi gözlemleyin derim.bide yok sebze yiyeceksin diye ısrar etmeyin o kendisi isteyyecektir sizden sebz.mesela ben havuç salatası yapmıştım oğlumu içinede marul koydum biraz hiç ısrar etmeden yedi.

12. 27 Kasım 2007
  13. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ne güzel en azından sevdiği şeyler var..benimki ise sevdiği birşey bile olsa burnumdan getirerek yer.birde kendi yemez kolum ağrıyo halim yok şöyle böyle diye hep bahanesi vardır..artık bekler masa başında taki biz yedirene kadar..inan çok zor 4 yaşını bitirdi hala ya ben ya babası yediriyoruz..çokta üsteleyen birisi degilim en azından öğün yese bari nerdeeeeeeeee

14. 27 Kasım 2007
  15. 1_sen

1_sen Guest

http://www.kadinlarkulubu.com/balik-yagi-kilo-verdiriyor-t2907/index.html?p=13742

onemli olan cocuklari doyurmak degil,beslemektir..eger gelisimi normal ise uzerine dusmeyin..ve birakin kendi yemek yesin..yemek yerken televizyonu kapatin ya da oyun oynatmayin..karsilikli oturun beraber sadece yemek yiyin..ilk baslarda cok bunalabilirsiniz..cunku yemek yemeleri uzun zaman aliyor..ama hele de televizyon da sevdigi birsey varsa onun bitmemesi hatirina daha cabuk yiyecektir..biraz sabirli ve dedigim dedik olursaniz kazanirsiniz.ipleri oglunuzun elinden alin:))

16. 27 Kasım 2007
  17. gxuxlxuxcxuxk

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok şey denedim.bu yazdıklarınıda çok uyguladım..ne yaptı bi bilseniz ..ağladı ağladı sandalyede uyudu veya yemiyorum diye sadece masad oturup kalktı aç aç..daha neler neler.bu yaş tam inat yaşı fazla üsteleyincede çok ağlıyor.alerjiside var şekerli şeylere karşı anlayacağınız bende fazla üstüne düştüm.bazı olaylar yaşadım belki ondan dolayı çocukta etkilendi.hele bu 1.5 aydır iyice bunaldım.birde oğlum böyle yapınca sinirlerim çok yıprandı..seninde başını agrıttım kusura bakma..sağlıcakla kal..

18. 28 Kasım 2007
  19. DryaSzr

DryaSzr Edeple gelen lütufla gider Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    hic ilgilenmiyormus gibi yap canim /masadan kalktiginda yemek tabaklarini falan topla yemek saati bitti keske zamaninda yeseydin ben de tabagini kaldirmazdim falan de/ya aslinda inatlasiyorlar/patron kim ben demeye getiriyolar minnoslar/bizimki de oyle merak etme buyudukce kilo almaya baslayacaktir/cop adam diyorum da kiziyorlar bana dr.lar.canım bır de mumkun oldugu kadar yemek konusunda kararlı ol.yemegı dunyanın en guzel seyı gıbı gostermeye calısın aılece :))kolay gelsın