En sonunda gidiyorum

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve atalay-uxgxur tarafından 2 Kasım 2008 başlatılmıştır.

2 Kasım 2008
    Konu Sahibi : atalay-uxgxur
  1. atalay-uxgxur

atalay-uxgxur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar.yaklaşık 2 senedir korkuloarımdan dişçinin önünden bile geçemiyordum. ama artık agzımda agrımayan diş kalmayınca ve hele hele ön dişlerimde çürüyünce gidiyorum. inanınki doguma gidecek gibiyim. yarın inşallah gidiyorum . korkularım bitmedi. okmeydanı agız ve diş saglıgına gidicem kısmetse. bakalım ne olacak. neyle karşılaşacagım. korkuyorum korkuyorum korkuyorum korkuyorum .........ne yapıcammmmmm:1no2:

2. 2 Kasım 2008
  3. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Hayatım korkunun ecele faydası yok ki. Çok korkan arkadaşım vardı gittikten sonra keşke daha önce gitseymişiz dediler. Çok bunaltma kendini.
    Ben hiç diş ağrısı çekmedim ama çekenlerden biliyorum ki hiçbir şeye benzemiyormuş. Bu kadar acı çekeceğine bir kaç defa doktora gidersin halledilir, rahatlarsın. Ama bence yalnız gitme, yanında birisi olsun ki hem destek olur hem de son anda caymanı engeller. Çok geçmiş olsun.

4. 2 Kasım 2008
  5. edirneli

edirneli Guru Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    308
    sakın korkma kendini şartlandırma bende senin gibi çok korktum ve gitmedim ama artık kaçıcak yer kalmayınca mecburen gittim ve o çok korkan ben direk kanal tedavisine girdim ki bununla ilgili neler anlatılmıştı ama asla duyduklarına inanma hiç acı hissetmiyosun neyse geçmiş olsun

6. 2 Kasım 2008
  7. selinay2002

selinay2002 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    allah iyiliğini versin bende çok uzaklara fln gidiyosun sandım hehe,bak ben hamileyim geçen dolgu yaptırdım, dişimi temizlettim acı fln yok boşa korkuyosun...............

8. 3 Kasım 2008
  9. atalay-uxgxur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar.... valla hepiniz sagolun. bugün gittim ve 1 dişimi çekti doktor. valla bendeki titremeyi görseydiniz doguma girdigimde bide bu durumdaydım . bırakın ellerimi vücudum titriyodu. ama........................ 2 iyneden sonra doktorun ne zaman çektigini anlamadım. ay valla cuma günüde gidicem bir tane daha çekecek. inşallah yine anlamam. ama çok işim varmış. ön dişler komple yapılacak. allah yardımcım olsun yani. tekrar tekrar sagolun arkadaşlar....destekleriniz için.

10. 3 Kasım 2008
  11. bego748

bego748 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    artık bazı diş hekimleri bilinçli sedasyon yapıolar sanırım yani hafif uykulu oluyosunuz ama ağzınızı falan açıosunuz yani doktorun söylediklerini yapabilcek kadar ayıksınız ama hiç bir acı hissetmiosunuz internetten araştırabilirsiniz gerçi gerek kalmamış geçmiş olsun :))

12. 3 Kasım 2008
  13. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Geçmiş olsun arkadaşım benimde okmeydanı na gidip randevu almam lazım diş için minik bir cerrahi operasyon korkma o kadar aksatırsan daha kötü olurrrr

14. 4 Kasım 2008
  15. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ben de korkudan gidemiyordum iki haftadır gidiyorum kaplama ve dolgularım var yapılıyor
    ben iğnenin acısına dayanamıyorum ama korkunun ecele faydası yok tabii
    gitmesem ilerde zor durumda kalırım
    çok pahalı ama yaa:KK43:

16. 5 Kasım 2008
  17. atalay-uxgxur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım nerdesin bilmiyorum ama ben okmeydanı agız diş hastanesine başladım. hastane süper hijyen. daha hasta kalkmadan makinalar temizleniyor. ne gerek var o kadar para ama durumun varsa tabikide git. tek avantajı randevularda ayarlama yapabiliyosun . bekleme yok falan. benimde kaplama çekim ooooooo çok işim var nasıl katlanacagım Allah yardım etsin bana .:Saruboceq:

18. 5 Kasım 2008
  19. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya bende kendımı bıldım bılelı dıscı koltugundayım oncelerı bende çok korkuyordum ama artık alıstım daha dun gıdıp 20 lık dısımı cektırdım