En ucuz kitap

Konusu 'Eğitime Dair (Eğitim Şart !)' forumundadır ve _gulucuk_ tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : _gulucuk_
  1. _gulucuk_

_gulucuk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben lise öğrencisiyim kitaplara çok meraklıyım ve okudugum kitabın benım olmasını isteyen ödünç almayı istemeyenlerdenim.ancak kitap fiyaları yüzünden her zaman kitap edinememekteyim. bana istanbul avrupa yakasındaki ikinci el veya ucuz kitap satan noktalar varsa beni bilgilendirir misiniz? yardımlarınızı bekliorummmmturkbayragiturkbayragiturkbayragi

2. 2 Ağustos 2009
  3. _gulucuk_

_gulucuk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ee hani kimse bilmyor mu ?? :KK43::KK43: ucuz kitap veya ikinci el kitap satan bir yer yok mu???

4. 12 Ağustos 2009
  5. Surre

Surre Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Sahaflar Çarşısında 2-3-5 liraya çok güzel 2.el kitaplar var..uğramanı tavsiye ederimm.. şakkıdı

6. 24 Ağustos 2009
  7. asassa

asassa Guest

canım bende senin gibiyim gunde bi kitap falan okuyorum yazın ee bi kitapta 15-20 tl arası olunca sorun oluyo tabi.

ama eğer kadıkoye gelebilirim desen iskeleden inince hemen 2 tane seyhan müzik diye yer var kitaplar son 6-7 ayrır %70 indirimde 30 tl'lik kitabı 7'ye almıstım artık düşün:kedi:

8. 24 Ağustos 2009
  9. asassa

asassa Guest

aklıma geldi bi de akmar da guzel kitaplar var o da kadıkoyde

10. 25 Ağustos 2009
  11. _gulucuk_

_gulucuk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hmm akmar ı duymusdum ama suan pahalı diyorlar orasını :KK43: yorumlarınız çin teşekkürler bu arada :KK70:

12. 25 Ağustos 2009
  13. lalehan

lalehan yoLcuyuM yoLuNdA Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    113
    arada kampanya fiyatına satılan kitaplar var ...her kitap evinde mevcuttur..takip etmek gerek ama...Nt mağazalarında halit ertuğrul un kendini arayan adam kitabı 1 ytl idi ...ben okudum ve dağıtmayı düşünüyorum.... hayırlı okurlar a.s.

14. 25 Ağustos 2009
  15. _gulucuk_

_gulucuk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne kadara aldıgımı hatırlamıyorum ama halit ertugrulun bende kendını araayan kadın isimli kiabını okumusdum :KK70: 2.kitabı da varmıs sanırım ama almadım besikaşdan almıştım (kabalcı)

16. 26 Ağustos 2009
  17. asassa

asassa Guest

yok canım akmarın dısarda olan yerlerini diyolardır 18 tl'ik kitabı pasajın içinnde 3'e almıstım gecen lülülülülülüay

18. 2 Eylül 2009
  19. legrot

legrot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gittigidiyor.com dançok hesaplı ve temiz kitaplar bulablirsin. üstelik bir yerlere gitmeden oturduğun yere geliyor kitaplar :)

hatta hem yer darlığı hem de takas amacıyla elimden çıkardığım bir miktar benim de var aşağıdaki adreste. satıyorum, yenisini alıyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Eylül 2009