En uygun kaliteli bebek beşikleri

Konusu 'Bebeklerimiz ve Cicileri' forumundadır ve HAYALKIZ tarafından 3 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : HAYALKIZ
  1. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kizlar bende gittiğimde inanamadim un kapaninda bisikletçilerin çarşisinin içinde bebek beşiklerinden tutun ana kucaği bebek arabasi pusetler pieere cardin craft in ürünleri o kadar uygun ki ben bebeğin eşyalarini oradan aldim beşiklerin karyola tarzinda fiyatlar 250 ytl den başliyor bebek arabalarida 200 den başliyor ve çeşit bol hemde kaliteli mağaza fiyatlari koymuyorlar... Ayrica pazarliğa oturursaniz halada o fiyatlara indirim yapiyorlar pazartesi beşik gelecek fotoğrafini çeker sizlere yollarim ayricxa kredi kartina taksitte yapiyorlar bilginiz olsun
  2. 3 Ağustos 2008
  3. ertesigxuxn

ertesigxuxn doğa'nın annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    keşke bursaya yakın olsaydı mutlaka giderdim tühh bilgi için çok sağol canım
  4. 3 Ağustos 2008
  5. BubleGum

BubleGum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayalkız bisikletçiler çarşısının uygun olduğunu duymuştum. Park yataklar da var mı orada ben park yatak düşünüyorum da.
  6. 3 Ağustos 2008
  7. MTS

MTS Minik meleğim hoşgeldin.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oranın uygun olduğunu biliyordum eşim söylemişti...Oradan alırız demişti..Şükür şimdi hamileyim bebiş biraz daha büyüsün de alırız inşallah..Sağol arkadaşım paylaşım için...
  8. 4 Ağustos 2008
  9. HAYALKIZ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    park taklarda var canim ama park yataklar bebekler için rahat olmuyor diye duymuştum o yuzden pek fiyatlarinla ilgilenmedim onlarda 100 den falan başliyor sanirim
  10. 4 Ağustos 2008
  11. terken

terken Akif Emre & Elif Serra Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaşlar ben bir karyola ve bir dolap alacağım siz ne zaman alacaksınız sipariş verildiğinde 20 gün de geliyomuş e bide kokusu falan oluyo 1 ay havalandırmak gerekiyomuş ne zaman almalı daha erkenmi sizce CADIARZU
  12. 4 Ağustos 2008
  13. HAYALKIZ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okadar kokusu olan bır beşik ılk defa duydum:bbo: hem aldığın zaman ertesı gunu getırıyorlar benım bıldığımyerimseniben ben aldım istersen sende al zamanı geldı artık erken falan dıye düşünmeyerimseniben
  14. 4 Ağustos 2008
  15. fulya79

fulya79 Guest

Canım bişey sorcam tam takım büyüyen karyolalı şöyle renkli çiçekli böcekli bebek odalarıda varmı?sonra ben park yatak ve oto koltuğuda alcam.Hepsini bulabilirmiyiz?
  16. 4 Ağustos 2008
  17. HAYALKIZ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benım gittiğim yerde park yatak vardı karyola vardı annenın yanında yatırabileceği ufak şirin beşikler vardı renklı çiçekli böceklı takımlarda var:D oto koltuğu dediğimiz puset onlarda var bebek arabasıda var
  18. 5 Ağustos 2008
  19. phatosh

phatosh minik kahramanım benim!.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım beşiği önceden alıp havalandırılması gerektiği doğru..mobilya kokusu,cilası falan ilk günlerde bebişe zarar verebiliyomuş..belki bizim hissedebileceğimiz bi koku değildir de,zararlı maddelerin uçması açısından sanırım.ABD'de bu nedene herkes 2.el beşik alıyomuş..HAYALKIZ artık zamanı geldi haklısın.bizde bu hafta bakacağız eşimle.senin beşik önümüzdeki p.tesimi geliyo?foto bekliyoz