en yakın arkadaşım.....

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve serayy tarafından 29 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : serayy
  1. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hepimizin yakın bir kız arkadaşı, sırdaşı can yoldaşı vardır. ama onun öyle bir huyu vardırki sizi deli eder. benimde bir kız arkadaşım var onu çok seviyorum ama, en küçük birşeyde canı yansın, inanılmaz tepki veriyor bu beni deli ediyor.
    sizdede varmı böle şeyler,
    hadi başlayın.

en yakın arkadaşımı çok seviyorum ama ......?...... huyu beni deli ediyor.

2. 29 Temmuz 2006
  3. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    seraycım en yakın kız arkaşımın ismi gülçin onu çok ama çok seviyorum beni deli ediyor bazende küsüyoz çok kaprisli herşeye aşırı tepkili :biggrin:

4. 29 Temmuz 2006
  5. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla biz hiç küsmüyoruz ama yinede bu huyu beni deli ediyor.
    birde ilişkilerini ayarlayamayan arkadaşlarıma çok kızıyorum. arkadaşlarımın biri evli o benim gibi herşeye zaman ayırıyor ama bekar arkadaşlarım sevgili bulunca kız arkadaşlarını hep ihmal ediyorlar, bir türlü denge kuramıyorlar. bunada sinir oluyorum.:uhoh:

6. 29 Temmuz 2006
  7. edirneli

edirneli Guru Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    308
    valla bulunduğum yerde hiç arkadaşım yok ne yazıkki [öyle candan bi arkadaştan bahsediyorum] hatta komşu bile yok:cry:

8. 29 Temmuz 2006
  9. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    seraycım benimde tam tersi bekar olan kız arkadaşlarımla rahat görüşüyoruz çünkü hiçbirinin sevgilisi yok tek benim var:biggrin: benimde evlenen arkadaşlarım çok uzaklarda ankara izmir ist. cok değiştiler yakında olsalardı farklımı olurdu ilişkimiz bilemiyoum... edirneli insanın kafa dengi bi yakınının olmaması kötü bişe canım biz burdayız ne zaman istersen :biggrin:

10. 29 Temmuz 2006
  11. Mune

Mune Administrator Yönetici

Beğenildi:
    58.576
    Ödül Puanları:
    663
    En yakın arkadaşımı çok seviyorum ama altlı üstlü yaşadığı kayınvalidesi tarafından köle gibi kullanılması ve arkadaşımın buna göz yumması,korkusundan kayınvalidesi evdeyken evden çıkamayışı,kayınvalide kapıdan biz bacadan misali evden hırsız gibi uzaklaşmamız beni deli ediyor:dead:

12. 29 Temmuz 2006
  13. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla munecim deli olunmayacak gibi değil, bu devirde hala kaynana baskısı, sanki hiç gelin olmamışlar. napıcan idare edicen, o ediyor :rolleyes2:

14. 29 Temmuz 2006
  15. 1_sen

1_sen Guest

simdi ben soyle dusunuyorum,eger benim en yakin arkadasimsa zaten ben onu oldugu gibi herseyiyle seviyorumdur..artisi,eksisi hakkinda konusmam..o zaman en yakin arkadasimi elestirmis olurum..tabii arkasindan konusursam:biggrin: ama ben yuzune karsi en yakin arkadasima derim ne kadar hayirsiz oldugunu:yes: ..iyidir,hostur..ne zaman arasam birsey istesem yardim eder..ama kendisi kimseyi aramaz:razz: e bende onu oyle kabul ettigim icin 12 yildir en yakin arkadasim:eyes:

16. 30 Temmuz 2006
  17. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    birsenim tabiiki bende yüzüne karşı söylerim hatta forumu bile yanında açarım. :laugh: (hatırlarsın kurdela kesiyodu bende:wink: )

18. 30 Temmuz 2006
  19. 1_sen

1_sen Guest

:laugh: alemsin serayy ya..valla cok guldurdun beni..cok yasa emi:smilewinkgrin: