En zor gunlerimde sizler vardiniz...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve hopebenay tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

21 Nisan 2010
    Konu Sahibi : hopebenay
  1. hopebenay

hopebenay Bana sen lazımsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba Kadinlar Kulubu, arkadaslar...
    Hatirlayan arkadaslar vardir belki.2008 yilinda sizlerle cok seyler paylastik,cok acima ortak oldunuz destek oldunuz...
    Esimle severek evlenmistik ve bazi nedenlerle evliligimiz 1,5 yil sonra bitmisti..O surecte yasadiklarimi sizinle hep paylasmistim,sonucun ne olacagini hepimiz merak ediyorduk.Ben de bilmiyordum cunku esimle gel gitler yasiyorduk.Ama mahkeme donemi baslayinca kendimi herseyden soyutladim tabi sizinle de paylasimlarim koptu.Neler yasadim neler tabi...Esim bosanmadan yurt disina gitti,beni burada tek basima caresiz birakti evimde.Davamiz acilmisti ancak ilk mahkeme ret verdi,ikinci mahkemeyi actim ve ayrildik.Ancak arkadaslar duygularim halen ayni,esimi halen o ilk gun ki gibi seviyorum,unutamiyorum.Cok aci cektim,cok yiprandim,sebepleri belki hatirlayan arkadaslar olur,ailesi basindan itibaren istemedi bu evliligi annesinin kafasinda baska bir gelin adayi oldugundan dolayi.Zorluklari asarak yaptigimiz evliligimizde de bu sorunlar daha da cig gibi buyurerek devam etti ve dayanilmaz hal aldi.Sonucta esimde bana sahip cikamadi ve bitti...Butun hayallerim,umutlarim gitti.İcim hep buruk kalacak arkadaslar.
    Sevgiyle kalin...

2. 21 Nisan 2010
  3. dyyser

dyyser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun canım yaa geçmişteki konularını okumadım ama anlayabiliyorum neler yaşadığını Allah herşeyn hayırlısını doğrusunu versin inş.hayatında herşey yolundadır değilsede yoluna girer

4. 21 Nisan 2010
  5. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    hakkında hayırlısı olsun canım, belki gün gelecek iyikide boşanmışım diyeceksin, hayat bir sınavdır unutma, başarmaya çalışmalısın...

6. 21 Nisan 2010
  7. hopebenay

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tesekkurler canım guzel dileklerin icin.Evet cok zordu halende zorluklarini yasiyorum.Yasadiklarimiz maalasef hayatimizda bir iz birakiyor.Eger onu kafamdan ve kalbimden atabilirsem hayatimia daha guzel devam edebilecegim ama bu beni zorluyor,cunku gozum hala baska bir erkek gormuyor :)

8. 21 Nisan 2010
  9. hopebenay

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hep ayakta durmaya calistim,tek basima cok seyle mucadele ettim.Esim beni cok zorda birakmisti,o karari aldigimizda sanki dusmani olmustum,hemen dogalgazimi kapattirmisti,evin kontratini iptal ettirmisti...Dedigim gibi herseyi astim ayakta durdum,ama kalbim hala ona kızamıyor...
    Tesekkurler canim,guclu olup basarmaya calisacagim...

10. 21 Nisan 2010
  11. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    senin konunu çook iyi biliyorum canım, hep dua ettim eşinin sana dönmesi için o zamanlarda. ama olmamış çook üzüldüm =( sen çok mücadele ettin yuvan için. ayrılmamak için savaştın. Buna rağmen olmamışsa vardır bunda da Bir hayır. hep mutlu olursun inşallah

12. 21 Nisan 2010
  13. hopebenay

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    O zamanlar hepiniz cok destek oldunuz bana,hepinize cok tesekkurler...Evet olmadi,dedigin gibi belki de hayirlisi budur.Artik herseyi oluruna biraktim,cok aci cektim ama hayat devam ediyor arkadasim.Herkes mutlulugu hak ediyor,Allah'im herkesin yardimcisi olsun,cok zor.

14. 21 Nisan 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.362
    Ödül Puanları:
    363
    Boşanmak da zor,boşanma sonrası yeni bir hayat kurmak da zor..
    Anlıyorum inanın..
    Ama artık geriye bakmamanızı tavsiye edebilirim..
    Ne güzel işiniz var..
    En azından kendinizi oyalayabilirsiniz diye düşünüyorum..
    Dilerim iyi bir arkadaş çevreniz de vardır,boş kalmamaya çalışın. Hiç bişiy almasanız bile alışveriş merkezlerine gidin,dolaşın,bir kahve için. İyi gelecektir size..
    Hayırlı olsun inşallah..

16. 21 Nisan 2010
  17. hopebenay

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cok tesekkurler, insallah bu surecide atlatacam..dediginiz gibi yalnız kalmamalıyım yoksa hep aynı dusunup duruyorum,umarim birgun de sizlerle mutlu haberlerimi paylasirim.

18. 21 Nisan 2010
  19. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    ınsan duygusal anlamda bağlanınca malesef mantığına söz geçiremiyor :KK43:(
    Ama kendini teselli etmelisin, çok zor biliyorum ama duygusallığı bir kenara bırakmalısın, doğrusu anladığım kadarıyla sana yaptıkları yenilir-yutulur cinsten değil...
    Ah arkadaşım çok sevip bağlanmak her zaman mutlu etmiyor insanı malesef, bi çok kez acıyıda beraberinde getiriyor.
    Üzgünüm seni teselli edecek bişey yazamadım, ama hayatın gerçekleri bunlar, inşallah unutur ve kendine yeni bir yol çizersin...