Enayimiyim ben?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Zilanur tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Zilanur
  1. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar ben enayi yerine koyulmak istemiyorum artik hakiszmiyim siz söyleyin ne olur.
    Bildiginiz gibi vize beklyioruz esimle ben:) ilkide red geldi ve beni kimse arayip sormadi eltilerimden, zaten aramazdilar beni. Bugün esim geliyor bana diyor ki niye aramiyorsun, allahim gelde sinir olma
    vallahi acdim agzimi yumdum gözümü dedim esime:,, red cevabi geldi kim aradi beni, biri teselli ettimi beni, kimse düsündümü beni, HAYIR! Onlardan birisine bir sey oldugunda ben hemen aradim, teselli ettim, yengemin bebegi hasta oldu kac gün aradim teselli ettim, kücük yengem amelyiat oacakdi aradim teselli ettim, herzaman ben aradim, ama beni ariyan hic bir zaman olmadi. Simdide esim kalkmis bana ara diyor. Bunlari aynnen dedim ona bana , olsun sen yinede ara,, dedi bende hayir ben aramam, benimle iletisime girmek istemiyorlar beni kaideye almiyorlar ben niye onlari ariyayim, düsüneyim.
    Sonra agzindan ses cikmadi, laf yok sen bilirsin dedi, dedim haksizmiyim bana diyor ben olsam araim ama sen aramam diyorsun, dedi. Arkadaslar allah askina siz söyleyin ben haksizmiyim, beni düsünen yok hep ben mi düsünecegim....benim derdim bana yetiyor bide bu aradin aramadini mi düsüneyim. senağlama

2. 2 Aralık 2008
  3. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    eşini kırdığına değer mi be canım ara gitsin,arayınca ne eksilicek ki hayatında, ne kaybediceksin yani

4. 2 Aralık 2008
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir bakima haklisin!! Lakin bir yandan esinde hakli....CADIARZU

Tamam red geldi üzücü bir durum fakat bir bebegin hastalanmasi veya ameliyatla bir tutulacak birsey degil kanimca...:kahve:

Allah göstermesin senin hastaliginda aramasalar sormasalar veya ne biliyim basiniza bir hal gelse umursamasalar haklisin diyecem lakin bence burda misilleme yapman yanlis zilanurcum...:nazar:

Esin dogru söylemis sen yinede ara hicbirsey kaybetmezsin tam tersine bence, bunun enayilikle alakasi yok güzelim insanlik bizde kalsin derler, :teselli:

6. 2 Aralık 2008
  7. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    şimdi hastalık başka vize durumu başka
    öyle değilmi?
    vize alınmadı diye arayip teselli edeni hiç duymadım ben zaten bugüne kadar, yani ne diyeceki geçmiş olsun vizeyi alamadınızmı?
    ama hastalık farklı bişey, bence yani
    ha aramak istemesin ayrı ama onlar beni vize almadığımzda aramadılar bende onları aramicam demek ne bilim tuhaf geldi

8. 2 Aralık 2008
  9. pamugum

pamugum Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    haklısın haklı olmasında esinle aranı bozduguna degmez böyle insanlar için bence eşine senin hatrın için arıyorum de ara bosver onlar aramıs aramamıs sen kendinizi bak böyle kişiler içinde kendi huzurunuzu bozmayın derim ben

10. 2 Aralık 2008
  11. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Aramak isteyen arar zaten..
    Böyle ara ara diye ısrar edilirse kişi sinir olsada arıcağı varsada aramaz.
    Yani neden bu ısrar ki acaba eşiniz sadece size mi bu kadar ısrar ediyor aranması konusunda yoksa onlarada aynı ısrarı yapıyor mu diye düşünmeden edemedim...
    Hem şöyle bir şey var seni umursamayan insanları sende umursama boşver.

12. 2 Aralık 2008
  13. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    bu durumlarda aramış ki tatlım:)

14. 2 Aralık 2008
  15. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onların yaptığını beyeniyor musun canım 'hayır'
    peki sen de aynı şeyleri onlara yapıyor olsan ne farkın kalacak ki onlardan
    büyüklük sende kalsın canım bu sebepten dolayı eşinle tartışmaya girmene bile değmez

16. 2 Aralık 2008
  17. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım
    ama karşılık beklemiş
    yani ben onları aradım ama ben vizeyi alamadığımızda onlar beni aramadı diyor
    yani ikisi çok farklı şeyler onu söylemeye çalışıyorum

ha durup dururken aramak zorunda değil kimse kimseyi aramak zorunda değildir o tamamen ayrı bir konu

18. 2 Aralık 2008
  19. Zilanur

Zilanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben onlari hem iyi günde hemde kötü günlerinde aradim inanin, ama benim ne iyi günümde nede kötü günümde bir kere olsun aramadilar, ben de acikcasi esime anlattim durumu oda bir ses etmedi biliyor cünkü ne kadar üzüldügümü bana bir tek ailem destek cikdi teselli etti, ama onlardan biri olsun aramadi
    icimden gelmiyor aramak bu yüzden

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.