Endişeliyim. fikrinize ihtiyacım var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve evhamlı tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : evhamlı
  1. evhamlı

evhamlı Guest

Merhaba.
    ben sizlerin aksine bir gebelikten çok korkuyorum şu anda. hamile olmam büyük sorunlar yaratır...
    fikrinizi almak istediğim konu şu:
    ben ekim ayında çok çok da büyük olmasa gebelik riski taşıyan bir birliktelik yaşadım. kasım ayında adet gördüm olması gereken günden 1 gün sonra. ama zaten hemen hemen her ay 1 2 gün oynar bende. ancak bu kez adetim 1 1,5 kısa sürdü. miktar olarak ilk 2 gün aynıydı 3. gün azaldı 4. gün aynen devam etti. kanamanın niteliği aynıydı. bu adetimden önce hem çok gergindim hamile kalırım diye hem de çok stresli bir hafta geçirmiştim işte. acaba bu azalma stresten midir yoksa üstüne görme dedikleri duum mudur? karnımda şişlik var şimdi ama gaz olmasından da şüpheleniyorum. eğer hamileysem bu 6. haftadayım demektir. lütfen fikirleirnizi söyleyin özellikle deneyimli olanlar. hepinize çok teşekkür ediyorum ben her ne kadar şu an bir bebek istemiyorsam da umarım hepiniz sağlıklı güzel bebeklerinize kavuşursunuz.

2. 26 Kasım 2007
  3. aysun81

aysun81 Guest

Canim bosuna endisenlenme hamile degilsin. Adetindeki düzensizlik muhtemelen strestendir. Ama icinin rahat etmesini istiyorsan bi test yap bence, hamile olmadigini sende göreceksin.

4. 26 Kasım 2007
  5. sevgiuzun

sevgiuzun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah hakkında hayırlısını versin bencede test yap canım

6. 26 Kasım 2007
  7. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım bencede hamile olm ihtimalin çok az ,,,,,ama varsada bi test al hemen çıkar,,,,,,ama merak etme yoktur ama mutlaka bi test al yap

8. 27 Kasım 2007
  9. bengusu

bengusu herşey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bencede bir test yap,stres reglini hem düzensizleştirir hemde azaltır.

10. 27 Kasım 2007
  11. evhamlı

evhamlı Guest

üstüne görme durumunu bana biraz anlatır mısınız?

12. 28 Kasım 2007
  13. _BERAY_

_BERAY_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    bencede hamile değilsindir
    ama düşük bi ihtimal olsada üstüne görme olabilir
    bu arada evli değilmisin bekar yazıyor amaaa

14. 28 Kasım 2007
  15. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bence de hamile değilsin arkadaşlarında dediği gibi ama yinede için rahat olsun istersen bi test yap.

16. 28 Kasım 2007
  17. evhamlı

evhamlı Guest

Merhaba tekrar. az önce test yaptım ve sonuç negatif çıktı. eğer bir gebelik olsaydı yarın 7. haftanın ilk günü olacağından hormonların testi yanıltmayacak kadar çoğalmış olacağına inanıyorum. bu nedenle negatif sonucun doğru olması gerekiyor. hepinizin çok üzüldüğü bu duruma ben sevindim maalesef... inşallah bir kaç yıl içinde ben de buradan anne olacağımı müjdelerim sizlere ve en kısa zamanda sizlerin müjdeli haberleirni duyarım. çok teşekkür ederim ilginiz için.

18. 14 Aralık 2007
  19. frezya.16

frezya.16 Guest

doktora ve psikoloğa aynı anda başla bence senin sorunun bitecek arkk tavsiyeme uy bence umutla kal