endişeliyim

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve sudilek tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sudilek
  1. sudilek

sudilek Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba ben eşimin 2.hanımıyım 13 yıllık evliyiz eşimin diğer eşinden 17 yaşında oglu var benimse 12 yaşında kızım oğlu bizimle yaşamak istiyor ben çalışıyorum oğlunun bizimle yaşaması kızımla ğün boyu yalnız kalması doğrumu 17 yaşında buluğ çagında olması beni endişelendiriyor bilginize ihtiyacım şimdiden teşekkür ediyorum

2. 14 Ocak 2009
  3. Cenko

Cenko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım neden bu şekilde bi düşünceye daldın öncelikle onu anlayamadım. Sonuçta onlar kardeş buluğ çağında olsada bence sen yanlış düşünüyorsun. Benimde abim 2 evlilik yaptı ve ilk eşinden 17 yaşında bir oğlu var.2.eşinden de 1 oğlu 1 kızı var. Kardeş ilişkileri mükemmel. Bence aralarına hiç girme. Ve bu düşünceni kafandan at onlar kardeş yaaaa.

4. 15 Ocak 2009
  5. Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali

Dr.Phil.R. Meltem Kavcar Sirmali Guru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    306
    Sudilek, kardeşler bir arada büyüdüklerinde bunları problem olarak görmüyoruz. Ancak birbirlerini 12 sene boyunca hiç tanımadılar ve hiç kardeş ilişkisi kurmadılar ise, kaygılarınızı anlamak mümkün olur.
    13 senelik bir ilişkide iki kardeş halen sağlıklı bir kardeş ilişkisi kuramadılar ise, genel anlamda problem var demektir.
    Sağlıkla,
    Dr.phil. Meltem Kavcar Sırmalı
    Online Terapi
    Psikolog.gen.tr