Endometrıozıs hiperplazi

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve bebetom tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : bebetom
  1. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar ben 34 yasında 2 tüp bebek yaptırmış tüp bebek hasatsıyım.Geçenlerde kansızlık problemı yüzünden hast.gittim.Adet süreclerım uzun ve bol oluyor.Ayrıca ara kanamalarım gelıyordu diye dr kürtaj yaptı.Kansızlık nedenımı arastırdık.Sonucum da endometrrıozıs hıperplazi çıktı fakat atıpsız çıktı.Ben çok üzüldüm.Çünkü 3.tüp bebek denememı yapıcaktım .Bu hastalık geçermi?Ayrıca bebek olmasına çok mu engel olur.İlerde rahımım alınırmı çok merak edıyorum ayrıca çok korkuyorum.Şimdi ilaç tedavisine vaşladım ama ilaç da çok sıkıntı verıyor dr 10 gün sora gel dedı.Çıkmazdayım yanıtlarsanız sewınırım teşekkürler....:Saruboceq:

2. 21 Aralık 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba patoloji raporunuz temiz bunun ilaçla tedavisi mümkün, 3 aylık progesteron tedavisnin ardından tekrar patoloji alınır ve normal ise tüp bebek tedavinize yeniden başlanabilir. kormayın. geçmiş olsun.

4. 25 Aralık 2010
  5. bebetom

bebetom Teyzesinin gülü o Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkürler saolun hocam çok rahatladım şimdi ban 2 ay olacak ilaçlı spıral takıldı mirena adetım azalacakmış bakalım sonuç ne olur dr um gayet düzelmiş diyor.İnş. tekrar denerım tüp bebeği:KK46: