endometriozis kimyasal gebelik ve tüp bebek

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve deniz_deniz_35 tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : deniz_deniz_35
  1. deniz_deniz_35

deniz_deniz_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2008 de çikolata kistimi öğrendim laparoskobi oldum ardından 2 kimyasal gebelik kist tekrarladı aslında kist dışında bir problem yok gibi.ama endo 4. aşamadamış.hsg çekildi tüp bebek yapıldı sonuç negatif ardından normal yolla yine kimyasal gebelik. sonrası historoskobi ve kistim boşaltıldı şinsdi 2. tüp bebek yapılacak size sorum kimyasal gebeliğe endometriozisin katkısı nedir.tüp bebek tedavisini endometriozis nasıl etkiler.teşekürler.

2. 1 Eylül 2010
  3. Pitircikz

Pitircikz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Valal güzelim inan bu soruların cevabını bende bilmiyorum bende 2008 de ameliyat geçirdim sonra gebelik yaşadım 3 aylıkken öldü karnımda sonra kistler yeniden çıktı tüp bebk denedik kimyasal gerçekleşti sonrasında geçen ayda kimyasal geçiridm valla ne yapıcam nedicem inan bilmiyorum

4. 1 Eylül 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba

endometriozis hem yumurta sayısını hem de yumurta kalitesini düşürebileceği için gerek kendiliğinden gebelikler gerekse tüp bebek tedavisinde olumsuz etkileri olabilmektedir.

iyi günler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.