Endometriozis olupta tüp bebekle hamile kalan arkadaslar lütfen banada bilgi verin

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve SVS tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

30 Ocak 2010
    Konu Sahibi : SVS
  1. SVS

SVS BİLİYORUM GeLeCEKsİN..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABA ARKADASLAR BEN ENDOMETRİOZİS HASTALIGI VAR BASKADA HİCBİR SORUNUZ YOK ESIMDE DE HIC BIR SORUN YOK BİZE HİC BİR TEDAVİ UYGULAMADAN TÜP BEBEK DEDILER BENDE ANKARA ANATOLIA DA TEDAVİYE BASLADIM SUBATIN 7 SINDE LUCRİN İGNESINE BASLIYACAM 16 AYLIK EVLIYIM 21 YASINDAYIM ICIMDE BIR KORKU VAR YA OLMAZSA DIYE BÖYLE OLUPTA HAMİLE KALAN ARKADASLAR VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLSUN BENIM E2 68 LSH 4.55 DEGERLERIM NORMAL MIopuyorumnanaktan

2. 30 Ocak 2010
  3. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim bende bu gun igne olmaya basladim benim bir arkadasim endometriyozisti ameliyati olmustu sonra normal yoldan hamile kaldi bebegi iki yasinda moralini yuksek tut yasin cok genc esinde hic sorun yok bunlarda cok guzel artilar

4. 31 Ocak 2010
  5. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım, evliliğin çok yeni, yaşın çok genç ve eşinde sorun yok. tüp bebek çok da masum bi tedavi değil. hemen ne diye yönlendirdiler seni. bende de endo var. ve pco ve kan pıhtılaşması. bende diğer tedaviler ve hatta tüp bebekte işe yaramadı. ama senin için bu geçerli değil. ayrıca mutlaka diğer daha basit tedavileri dene. bide endometriosis ve beslenme konusunda araştırma yap, bunu dene. faydasını görenleri çok okudum burdan.
    yani doktrounun bildiği başka bişey varsa bilemem. sor tabi. yanlış yönlendirmeyeyim önemli bi konu...
    her şey gönlünce olsun.

6. 31 Ocak 2010
  7. pozitif29

pozitif29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben de endometriosis hastasıyım.4.seviyede hastalığım yani ileri derece.1kere açık ameliyat oldum sonra 2kez tüp bebek denedik olumsuz sonuçlandı.şimdi doktorum 2.kez ameliyat olmamı istyo.ben de yaza kadar ara verdim dinlenicem.psikolojimi düzeltmeden ameliyat olmak istemyorum.içerde çok yapışıklık olduğunu ve miyom kistlerle dolu olduğunu sölediler.adet sancılarım çok fazla.bu ay kanamam 15gün sürdü.soğan suyu ve çörek otu karışımlarını kullanmıştım.aslında beslenme konusunda haklılar.ben çikolatayı çok seven,hep etle beslenen meyve yemeyen su içmeyen biriyim.genelde böleymiş.sebze meyve yemem gerekyomuş çikolatadan uzak durmalıymışım .inşallah sen pozitif sonuç alırsın ve bize de örnek olursun.

8. 31 Ocak 2010
  9. SVS

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hepınıze cok tesekkÜr ederım arkadaslar ınsallah hepımızın bebıslerı olur allah hepımızın yÜzÜnÜ gÜldÜrÜr allah yar ve yardımcımız olsun

10. 31 Ocak 2010
  11. SVS

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben burada yazınca rahatlıyorum ınsanlar tedavım hakkında da hep yazıcam hep sızlerle paylasacam ınsallah olumlu sonuclar alırım dualarınıze eksık etmeyın

12. 1 Şubat 2010
  13. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    canım daha yaşın çok küçük ve yeni evlisin.üstelik eşinde de sorun yokmuş.keşke hemen tüp bebeğe geçmeseydin.bende endometriosis hastasıyım ama eşimdede sperm hızında sorun vardı.anatoliada ekim ayında tüp bebek yaptırdık.şimdi 17 haftalık hamileyim Şükürler Olsun.

14. 1 Şubat 2010
  15. SVS

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ınsALLAH HAYIRLISIYLA ALLAH KUCAGINA ALMAYIDA NASIP EDER YA BIR KAC DOKTORA GITTIM KESIN OLARAK OLMAZ DEDILER BENDE BEKLEYEMEDIM ARTIK DUA ET CANIM BANADA

16. 1 Şubat 2010
  17. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    ınşallah canım çok sağol.dualarım hep sizlerle inan.kaç tane kistin var ve ne kadar büyüklükteler peki?

18. 1 Şubat 2010
  19. SVS

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2009 nisan da ameliyat oldum 4 biride 3.5 tu tüplerım tıkanmıs o yüzden direk tüp bebege yönlendirildim allah yardımcımız olsun