Endometriozis ve tüp bebek

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dyln tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : dyln
  1. dyln

dyln meleğim gel artık Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar endometriozisten dolayı gebe kalamayıpta tüp bebek yaptırıp gebe kalan varmı ve kaçıncı denemede

2. 23 Ağustos 2010
  3. thorbank

thorbank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    153
    endoluyum 3 defa yaptırdık ama olmadı kader kısmet....

4. 23 Ağustos 2010
  5. evoevo

evoevo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynen 4 sene önce laporoskopiyle çikolata kistim alındı.2 kez aşılama ve 2 kez tüp bebek denedik malesef olmadı.şuanda 3.yü denemedeyiz.

6. 23 Ağustos 2010
  7. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    ben varım canım.sol yumurtalığımda 4 cm büyüklüğünde çikolata kisti vardı,hiç ameliyat olmadım.ilk tüp bebek denememizde tuttu ve bebeklerim doğalı 3 ay oluyor.

8. 23 Ağustos 2010
  9. dunyamm

dunyamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende ayni sorunlari yasadim iki yumurtamda vardi ve laproskopiyle alindi iki kez oldum hatta ilkinde goremediler iki kez asilama sonrasi tekrar oldum ameliyat kistlerim alindi daha sonra gecici menopoza girdim kistlerin geri gelmemesi icin tedavi oncesi yani sonra tup bebek uzun protokol ama ilk denemem cok yumurtlamadan dolayi durduruldu tam toplanacagi sirada iptal oldu ikinci kez kisa protokolla tedavi devam etti ve yumurtalarim toplandi ben holandada yasiyorum burda bir tane transfer ediiyo bir tane oldu ama olmadi bi tane dondurulmus son sansim yani vardi 3 ay sonra o transfer edildi hamile kaldim ve simdi bi oglum var 8 aylik 6 senelik evliyim bu dediklerim 3 sene icinde oldu allahim herkese nasip etsin herseyden onemlisi moralinizi yuksek tutun ve olucagina inanin en basta bunlar onemli allahim hepinizin yardimcisi olsun...