endometrium 14 mm çıktı bilgisi olan paylaşırsa çok mutlu olcağım...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve gozde06 tarafından 7 Nisan 2010 başlatılmıştır.

7 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gozde06
  1. gozde06

gozde06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canlarım endometrium 14 mm çıktı ve doktor normal bi rakam olduğunu söyledi ve ben tekrar başka doktora gittim bu doktorda ultrosynda baktınğında bana endometrium aşırı kalınlaşmış dedi daha sonuçları almadım bu cuma alcam ama burda biraz bilgilenmek istetedim kızlar bi bilginiz varsa yazın lütfen biraz içim ferahlasın endometriumun kalınlaşması gebeliğe engelmi yada başka bi hastalığın habercisimi netten bu konuda tam bilgi alamadım kızlar bi bildiğiniz varsa lütfen yazın gerçekten çok mutlu olcğm şimdiden sağolunnnn :1hug:

2. 7 Nisan 2010
  3. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kaçıncı günde endometrium 14 mm?

4. 7 Nisan 2010
  5. gozde06

gozde06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ben 2 aydır adet olamıyorum o yüzden gittim doktora neden adet olamadığımı oda anlamadı hormanlarıma bakmak için kan verdim sonuçlar arasında doktor kan testide istemiş ben bunu pek anlamadım çünkü ben 2 kere idrar testi yaptım çıkmadı ve doktor ultrsyonla baktı kese filan görmedi neden kan testi istedi bi anlam veremedim ultrosyona bakarkende endometrium çok kalınlaşmış dedi bu cuma sonuçlarımı alıp doktora göstercem bakalım ne diyecek şaştım kaldım yaa

6. 7 Nisan 2010
  7. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238