Enez ya da Şarköy'e gideniniz var mı?

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve APRIL78 tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : APRIL78
  1. APRIL78

APRIL78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba bayanlar ben çorluda oturuyorum ve enez ve şarköye gitmek istiyorum nerde kalınır nereye gidilir öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum

2. 4 Ağustos 2008
  3. Bi-tanem

Bi-tanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    ben şarköye her sene giderim canım oranın pansiyonları var veya sezonluk evde tutabilirsin ücretleri çok uygun gece eğlence yerleri çok güzel çay bahçeleri, canlı müzik yapan yerler ve barları var tavsiye edceğim en güzel mekan ALTER BAR... istanbuldan çok farklı emin olabilirsin rahat edebileceğin ortamlar hepsi sorun olursa yanıtlarım canım

4. 4 Ağustos 2008
  5. YaprakDxoxkxuxmxux

YaprakDxoxkxuxmxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bizde 14 senedir şarköye gidiyoruz yazlığımız var . çok keyifli vakit geçiriliyor orda. herşeyle çok güzel pansiyon fiyatları da uygun. akşam eğlencelerini seviyorsanız çok seçenek varşakkıdı

bu arada çorlu da okudum bende a.s.

6. 4 Ağustos 2008
  7. APRIL78

APRIL78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    elasu ve yaprak dökümü teşekkür ederim tecrübeleriniz için şarköy ün sahili hep yol boyumu devam ediyor bir de sedef pansiyon erkan motel sohbet motel hakkında bir bilginiz var mı sizce yazlık mı kiralıyım yoksa motell mi tercih ediyim .karar veremed,im yada kaldığınız yerler var mı

8. 4 Ağustos 2008
  9. Bi-tanem

Bi-tanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    88
    canım sahil çok uzun yol boyu gidiyor herkes bisikletle nerdeyse ana yol dışında carsı içinde pek araba bulunmaz cocuk falan varsa cok rahat..ben sedef i biliyorum çok iyi diye temizliği vs tutulan bir yer... ama ev kiralarsan çok rahat edersin tabi o ayrı bir zevk orada ben şarköy içinde kalmıyorum daha ileride yazlığımız var arabayla gidip geliyoruz oraya ama elimde olsa her gün orda dururdum emin olabilirsin

10. 4 Ağustos 2008
  11. xsxxoxhret

xsxxoxhret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bizim yazlık evimiz var sonra kayınvaldemin orda evi var ben şarköye geçen sene gitmiştim ama bu sene gidemicez galiba:1closedeyes: neyse şarköy çok güzel bir yer tavsiye ederim arkadaşların dediği gibi şarköyde pansiyonlar var ucuza istersen ama şarköy kışın hiç çekilmiyor canım ama yazın çok güzel oluyor Enez ise ben küçükken gitmiştim fazla hatırlamıyorum enez de fena değil enez de ise bizim kampımız var ama unuttum ben enezi orayıda görmeni tavsiye ederim çünki çok güzel bir yer canım.........:1hug:))))

12. 5 Ağustos 2008
  13. YaprakDxoxkxuxmxux

YaprakDxoxkxuxmxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

canım sedefle erkanın içine girmedim dışardan fena değil ama bu sene sünnet düğünü yaptık gelenleri ağırlamak için sohpet moteli seçtik. içi de gayet güzeldi ama bana ev tutsanız daha iyi gibi geldi. bu arada sakın elif pansiyona gitmek gibi bir hata yapmayın. ilk orayı tutmuştuk berbat ötesiydi kavga gürültü hesabımızı kestirip hemen çıktık ordan.

14. 5 Ağustos 2008
  15. EU2

EU2 Guest

bende şarköylü sayılırım artık doğduğumdan beri gidiyorum çok güzel bi yer ama bizim yazlığımız var onun için nereler iyidir diye bişey söyleyemem sadece güzel bi yer ayrıca ben enezede gidiyorum 5 6 senedir orda da yazlık var enezin denizi muhteşem eğlencesi şahane eğer gidiceksen eneze gitmelisin yunanistan sınırında şahane bi yer

16. 22 Ocak 2009
  17. pokahontas

pokahontas RabbimEYLÜL'ÜMsanaEmanet. Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    163
    canım bende yıllardır yazları şarköye giderim yazlığımız orada... gece eğlenceleri harika. ortamı da çok güsel. emin ol rahat edebileceğin bir ortam. pansiyon ve motel fiyatlarıda gayet cazip .

merak ettiğin ve öğrenmek istediğin bişi olursa sorabilirsin...:))

18. 22 Ocak 2009
  19. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    nerdeyse 20 senedir şarköye gideriz. yazlığımız orada. sohbet motel ve sedef pansiyonu önerebilirim.. sahili bir taraftan mürefteye bir tarafta kızılcaterzi köyü ne kadar gider.. Uzun kalacaksanız sezonluk ev kiralamak daha mantıklı canım..