Enteleden aldmz sonular!

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve la princesse tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : la princesse
  1. la princesse

la princesse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar enteleyle ilgili çok fazla konu var ama burda sadece aldığımız sonuçları paylaşalım. lütfen nasıl kullanılıyor gibi sorular sormayalım, bunu fazlasıyla açıklayan konular var zaten. burda sadece sonuçlarımızı paylaşalım.

ben bugün başlıyorum, o yüzden henüz sonuç yazamıyorum. sizinkileri bekliyorum hanımlar:kahve:

2. 23 Şubat 2009
  3. alarasu

alarasu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm bayanlar benim bir hafta oldu bu 3cü yapışim daha bi etkisi yok saçlarım aynı ama ben saçlarımı yıkamadan yapıyorum acaba bunun bir etkisi olurmu uzamazmı normalde yıkadıktan sonra sürülmesi gerekiyormuş bilmiyorum şimdiden tşk

4. 3 Mart 2009
  5. la princesse

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de bir hafta oldu başlayalı. 3 kez yaptım, yıkamadım saçımı ama kirli saça da yapmadım. saçımı yeni boyatmıştım başladığımda, 3 gün geçmişti üzerinden. ama çoktan geldi dipleri :dance: bakalım bir ay sonunda ne olacak sositososito

6. 12 Mart 2009
  7. caspion

caspion Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sonucu diger entele sayfasina yazmistim. Ayni yazimi burayada kopyaliyorum:
    Benim hikayem soyle: Saclarimi uzatmak icin 2008 Aralik ayinda birsuru seye birden basladim. Dax super gro, entelenin bepantenli formulu ve sampuana eklenen cam terebentini. kullanmaya basladigim gun saclarimi boyamistim (her ay dip boya).
    10 gun sonra sacimdan bir tel cektim baktim: 1 cm uzamis :)
    sonuc : bir ayda 3 cm'yi buldu.
    sonraki iki ay sadece supergro ve cam terebentine devam ettim. bunlar saca bakim yapiyor parlaklik falan veriyor. ama sacimi uzatan buyuk ihtimalle entele oldu. saclarima surekli dip boyasi yaptigim icin sureci birebir takip edebiliyorum.
    forumdan bu kadar faydalandiktan sonra sonucu yazmak boynumun borcuydu :))
    Uzama konusunda daha net bilgi vereyim :
    enteleyi kullandigim ay 3 cm uzadi. Asagi yukari ocak ayi sonrarina denk gelen bir zamandir bu. Neyse ben yine dip boyami yaptim ve yola Supergro (mecidiyekoyde bir eczaneden siparisle getirttik, nitekim heryerde yok) ve cam terebentini ikilisiyle devam ettim. Guzelim ocak ayindan sonra subat ve mart bir felaket. Bir cm yi zar zor buldu sacimin uzamasi.
    Sonuc : Enteleyle 3 cm, Entelesiz 1 cm :)

8. 12 Mart 2009
  9. la princesse

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de sadece 4 kez kullandım, vaktim olmadı hiç ve daha 20 gün olmuş ama 2 cm buldu galiba:dance:

10. 13 Temmuz 2009
  11. rojdina

rojdina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben tam 1 ay kullandım..gün aşırı yaptım hiçbir işe yaramadı zaten burdaki birçok formül şişirme ben hiçbirinden sonuç alamadım....

12. 14 Temmuz 2009
  13. missbabygirl

missbabygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de enteleyi zamanında kullanmıştım. insan anında etki beklediğinden kaybediyor sanırım. bir yıl sonra omuzumdaki saçlarım belime gelmişti. ben sonradan farkettim ki saçlarım heryere eşit entele uygulanamadıgından farklı boyutlardaydı, yani saçımın şekli farklı tutamlarda farklıydı.. Entelenin güçlü etkisini böylece anlamış oldum. ayrıca 1 yıl saçımı hiç kestirmemiştim uzamada bunun etkisi de büyük malum kuaförlerimiz kırık almayı bayaaa abartıyorlar.