epd.sezeryan yapan arkasşlar yardımmmm!!

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve kardelenn35 tarafından 10 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : kardelenn35
  1. kardelenn35

kardelenn35 bebeğim iyiki doğdun ... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    AMELİYATA GİRERKEN SAKİNLEŞTİRİCİ FALAN VERİOLAR MI ARKADAŞLAR? VERMİOSALAR MÜMKÜN DEĞİL BENİ SOKMAZLAR O AMELİYATHANEYE ORTALIK İNLER VALLA.. BEN ÇOK HASSAS ÇOK DYGSL Bİ İNSANM NORMALDE BOLEDM Bİ DE HAMİLELİKTE DÜŞÜNN.. ARKADAŞLAR BU KONUDA YARDMCI OLRSANZ ÇOK SEWİNİRİM GERÇEKTEN.. BİRDE BEN 32+2GÜNLÜK HAMİLEYM..VE HERŞEYEAĞLIYORM YAA:KK43::teselli:

2. 10 Temmuz 2008
  3. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    sakinleştiri vermediler bana.ama anestezi doktorum ve kendi doktorum okadar tatlı dilli ve ekip okadar şakacıydıki gerek bile kalmadı çok güzel geçti ameliyat.gülerek şaka yaparak girdim doğuma.keşke o anları tekrar yaşasam.hiç korkma arkadaşım,herşey yolunda gidecek.senin korktuğunu görürse doktorun sakinleştirmek için elinden geleni yapar bence.

4. 10 Temmuz 2008
  5. yeliz dolgan

yeliz dolgan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Geçen yıl ekim ayında doğum yaptım. Hem normal doğumdan korktuğum hemde bebeğimin ilk ağlamasına şahit olmak istediğim için epidural sezeryanı istedim.Ancak 15 dakika ara ile belimden 3 defa iğne vurmalarına rağmen uyuşma gerçekleşmediğinden malesef genel anestezi ile yaptım doğumumu. Bence korkma doktorlar artık bu işin ustası olmuşlar öyle dayanamayacağını falan hissederlerse seni hemen uyuturlar. Bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

6. 10 Temmuz 2008
  7. kardelenn35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayy saoln arkadaşlar ya keşke panik yapmasam bende ama nerede.. ALLAH M SİZE VE ÇOCKLARINIZA UZUN ÖMRLER VERSN İNŞALLAH..ama sanrm dr bana sakinleştrici vermek zornda kalacak:)

8. 10 Temmuz 2008
  9. yeliz dolgan

yeliz dolgan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    korkma doğumda öyle bir güç öyle bir sakinlik geliyorki kendini dünyanın en güçlü insanı hissediyorsun. Kendini bebeğine ve onun sağlıklı doğmasına odakladığından abartılı bir tabir olacak ama kolunu kesseler acımaz gibi geliyor insana.

10. 10 Temmuz 2008
  11. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    sakinleştirici falan vermiolar şekerim... beni tanısan ben de acaip korkak biriydim ama o an o kadar sakin oluyor ki insan merak etme
    ama yine de çok korkarım diosan genel anestezi yaptır

12. 10 Temmuz 2008
  13. kardelenn35

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kesinlikle genel aneztesi istemiyorm.. ALLAHM KORSN YA.. ben doktormla konştm ve bana bebeğim çıkana kadar sakinleştrici vermeyeceğini bebk doğdktan sonra dikişler devam ederken istersem vereceğini soledi.. ama ben ameliyata girmeden önce istiorm yaaa

14. 10 Temmuz 2008
  15. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende cok korktugum için sana teselli veremiycem arkadasım:)tabi ben daha yolun basındayım.9+4

16. 10 Temmuz 2008
  17. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben 8 martta epidural sezeryanla doğum yaptım. bende senin gibi korka korka bir telaşla girdim çünkü kendimi normal doğuma hazırlamıştım ama olmadı. sezeryana son anda karar verildi. ama inan bana bir daha doğum yaparsam yine epiduralli tercih ederdim. bebek doğduktan sonra sakinleştirici yapabiliyorlar. ondan önce yapmıyorlar ama merak etme ameliyathaneye girdikten 5 dakika içinde bebeğin dünyaya geliyor zaten bebeğini izlerken zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun

18. 10 Temmuz 2008
  19. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar,hiç endişe etmeyin.ben yine hamile olsam yine epiduralli sezeryan yaparım.nisanda doğum yaptım ki bende korkuyordum.ama kendime hep dedimki bu bebek bir şekilde doğacak,kaçışın yok..rahat olmaya çalıştım.sakinleştirici vermiyorlar,ama çok rahat bir doğum oluyor..
    fazla düşünmemeye çalışın,rahat olun ve bebeğinizi düşünün sürekli.herşeye değer..