Epidural doğum yaptım

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve kuru tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : kuru
  1. kuru

kuru Guest

:lepi:21.01.2010 saat 4 de doğum yaptım.oh rahatladım çok mutluyum arkadaşlar.doğum hikayemi anlatayım aslında ocak 25 de sezeryana gırecektım bebegın eşi aşşaga düşmüş diye.ama ayın 21 de kasıklarıma bır agrı gırdı yürüyemez hale geldim.kasılmalar başladı.hemen doktoru aradım gel bakalım dedi.gittim oo suyun bile azalmış çocuk kasıklara inmiş baskıyı yapanda bebekmiş.yarım içinde sezeryana alalım dedi.allahtan bende hazırlıklı gitmiştim.eşimi aradım hemen geldi hastaneye beni hazırladılar odamı süslediler veeeee odamda sondamı taktılar (çok fazla acımadı)hemşireler geldi sedyeye çıktım doğruuuu 4 kat ameliyathane bebegi unuttum tamamen vücüdüm titriyordu.neyseki ameliyathaneye girdik belden uyuşturma yapacaklar of çok korkuyorum ama oturur vaziyete geçtim iyice eğildim bir iğne yaptılar anında uyuştum ama bende bir panikk bir panik kolumdaki serumdanda bir iğne vurdular kafam bir dünya oldu yarı uyku haline girdim.evet başlıyoruz dedi doktorum ama ben korkudan ölüyorum bu arada.5 dk geçmeden ıngaaaa diye bağırdı paşamm ama çok kendimde dedğilimya zor güldüm bebegımı öptüm sonra ilk muayenesını yapıp eşime teslim etmişler.ameliyatım 45 dk sürdü ama ilk 10 dk da bebegi verdiler eşime.dikişlerimi lazerle dikmişler.neyse ameliyat bitti doktorum ohh hadi odana bakalım dedi.beni sedyeyle beraber odama cıkarıp yatagıma yatırdılar altımı güzel temızleyıp benı paket gıbı yaptılar.bebegım eşimin elinde annem kayın valıdem kuzenım kızkardesım hepsı benıı sevıyor bebegı sevıyor cok guzel bır duygu artık anne olmustum esımle aıle olmustuk cok guzel bır duyuguydu hani havayada giriyor insan.3 şişe serumdan sonra akşam 11 de ayaga kalktım ertesı gun yuruyerek taburcu oldum.şimdi 1 haftalık oldum cok rahatım dikiş bandajımı kendım actım süperim valla.bebegımde cok tatlı paşa oğllum benım ama halaaaa isim bulamadık...sezeryandan korkmayın bence çok rahat yaa...doğum yapmamış arkadaşlar korkmayın annelikk bammmmmm başkaaaaaa bir tat...

2. 28 Ocak 2010
  3. biricik mericik

biricik mericik Büyü de gel melegimm :D Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Hayırlı, uğurlu bir evlat olsun inşallah. Allah analı babalı büyütsün. paşana da sana da maşallah. Ne güzel iyileşmişsin.Ben de cumartesi gidiyorum sezeryana Darısı başımıza....

4. 29 Ocak 2010
  5. canan0131

canan0131 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun allah analı babalı buyutsun benımde eşim aşşagıda banada doktor sezeryan dıor şimdilik bakalım hayırlısı bebegıme sag salım kavusayımda gerısı onemlı deıl

6. 29 Ocak 2010
  7. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayirli ugurlu olsun insallah canim... allah anali babali buyutsun hepimizin yavrularini

8. 31 Ocak 2010
  9. madamebathory

madamebathory Countess Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun:)

10. 2 Şubat 2010
  11. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    çok güzel ya bende istiyorum artık :KK43:((

12. 3 Şubat 2010
  13. nidah

nidah Sabır ve Dua...!! Üye

Beğenildi:
    249
    Ödül Puanları:
    153
    hayırlı olsunnnnnnnopuyorumnanaktan

14. 4 Şubat 2010
  15. F.Gamze

F.Gamze gamze Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canim Allah anali babali büyütsün:nazar: benim dogumda temmuzda Hayirlisiyla o kadar güzel anlatmissin ki icim rahatladi,dogurasim geldi :1rolleyes:

16. 5 Şubat 2010
  17. marienne

marienne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tebrikler Allah analı babalı büyütsün darısı başıma, inşallah bende aynı duyguları yaşarım.

18. 7 Nisan 2014
  19. mervegecit

mervegecit Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    16
    gözünüz aydın olsun :) allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin vatana millete hayırlı bir evlat olsun ihşallah :)