epidural sonrası ağrılar

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve green olive tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : green olive
  1. green olive

green olive Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Selam kızlar çok şükür hepimiz bi şekilde yavrularımıza kavuştuk Allah onları bağışlasın bize
    Ben epidural sezeryan oldum fakat 45 gün sonra omurda ağrılar başladı. Sanki kaskatı tutulmuşum gibi oluyor özellikle geceleri yatakta ve sabahları...Mesela yan yatarken bacağımı biraz öne atamıyorum belimi hiç bbir şekilde kıvıramıyorum. Ayrıca sağ bacağımda belimden kasıyor :1no2: çok korkuyorum bir gün dahada kötü olursam diye senağlama
    Sizde de bunun gibi ağrılar varmı?

2. 25 Kasım 2009
  3. lllalll

lllalll b@rış ve @loş'un @nnişi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok geçmiş olsun...dr.la bu durumu görüş bence neden böyle oluyormuş.._?
    ihmal etme cnm allah göstermesin bi terslik filan olur...
    en kısa zamanda düzelir inşallahhh

4. 25 Kasım 2009
  5. green olive

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    lalcim teşekkür ederim

hiç birinizde ağrı yokmu ???

6. 25 Kasım 2009
  7. haziran66

haziran66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    epiduralin birçok yan etkisi oldugunu biliyorum, epidurali yapan kişinin becerisi de cok onemli, bende olmadı böyle bir ağrı, bence de sen hemen dr la görüş cnm, cok gecmis olsun.

8. 25 Kasım 2009
  9. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    valla ben spinal anestesi ile oldum allaha çok şükürhiç bişeyim yok sadece ilk 3 gece çok ağrım oldu o kadar başka hiç ağrı çekmedim bu konuyu istersenn çiğdem hn la bi görüş tatlım nolur nolmaz ...

10. 25 Kasım 2009
  11. kismet yagmur

kismet yagmur kalbim ailemle kaldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle hayirli olsun bebegin:nazar::nazar: ben tam 4 ay cektimkafamçokkarıştı ne agrilardi ama hatirlamak bile istemiyorum:1no2: akapunktur belimde 2 defa igne yapildi kaslar acilsin diye ama nafile bebegimin en tatli keyifli hallerinde minicik kizimi bile kucagima alamadim :çok üzgünüm:ensonunda masaja gittim masaja sürünerek gittim:1no2: 3 .günü kosarak ciktim suanda cok sükür iyiyim sanada tavsiye ederim arkadasim gecmis olsuna.s. allah yardimcin olsun nasil bir aci oldugunu cok iyi biliyorumfisfisfisfisfisfis

12. 25 Kasım 2009
  13. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende spinal oldum ama çok şükür hiç bir ağrı yaşamadım..ihmale gelmez bir dr a görün bencede..

14. 26 Kasım 2009
  15. cashmir

cashmir kızım...küçük gün ışığım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun greenciğim..

ben kombine spinal epidural anesteziyle kavuştum kızıma.. hiçbir ağrım yok şu an. ilk gece biraz belimde, uygulama yerinde ağrı vardı o kadar.

16. 27 Kasım 2009
  17. green olive

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    buff :KK43:( masaj güzel fikir ama geçenlerde zeytinyağı sürelim dedik dokununca bile belim kırılacakmış gibi acıdı. Bayramdan sonra doktora gideceğim ama kötü bişey derler diye de korkuyorum. Allah çeken herkese şifalar versin

18. 4 Aralık 2009
  19. Revolucion

Revolucion artık iki aşkım var :P Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun bende epidural sezeryanla kavuştum kuzuma ama hiç ağrı sızı yaşamadım sadece doğumdan 4-5 saat sonra iğne yerinde acı hissediyordum oda çıkarıldığında bıçak gibi kesildi acısı bir daha da ne ağrı ne acı epidurale bağlı en kısa zamanda mutlaka görüş doktorunla canım Allah korusun ihmale gelicek bir durum deil omur ilikten bahsediyoruz nihayetinde.